Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Angel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Angel la data de Joi Apr 15, 2010 12:17 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
Serialul se concentreaza asupra neincetatelor probe la care este supus vampirul Angel al carui suflet i-a fost restituit sub forma unui blestem pentru secole de crime. Fiind torturat de vinovatie si remuscari, se muta din Sunnydale in Los Angeles in cautarea absolvirii. Cautand iertarea ii ajuta pe cei neajutorati, pe cei napastuiti de creaturi supranaturale. Imediat dupa sosirea lui in LA, Angel este vizitat de Doyle, un mesager trimis din partea "Powers That Be". Doyle primeste viziuni, care il vor ghida pe Angel in misiunea sa. Impreuna cu Cordelia Chase, grupul va forma "Angel-Investigatii", o agentie de detectivi, o firma de protectie care "ii ajuta pe neajutorati

2 Re: Angel la data de Sam Apr 24, 2010 10:08 am

Tasha:X

Lovely Venom
Lovely Venom
am vazut primele doua sezoane, apoi l-am lasat Sad
o sa ma apuc din nou de el din vacanta, imi place mult povestea :love:

3 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 2:41 am

Chandra

Bitten Human
Bitten Human
eu am vazut doar un sez jumate .... acum a pierdut serialul nu il mai am Sad si nu il mai gasesc Sad si imi pare foarte rau ca imi placea foarte mult :-< eu zic ca daca ati vazut Buffy si v a placut meriat vazut si Angel.
Eu nici acum nu pot uita ep. "Remember me" ... am plans la el .... si dupa ce s a terminat cred ca am mai plans vreo jumatate de ora ... nu am mai patit asa la nici un film sau serial bigsmile

4 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 7:20 am

Lovely Venom
Lovely Venom
Chandra a scris:Eu nici acum nu pot uita ep. "Remember me" ... am plans la el .... si dupa ce s a terminat cred ca am mai plans vreo jumatate de ora ... nu am mai patit asa la nici un film sau serial bigsmile
Episodul se numea I will remember you sau cam asa ceva...si a fost superb, atatea emotii pe metru patrat, si atatea gafe la inceput, a fost unul dintre cele mai frumoase episoade din sezon :love: :love:

5 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 7:52 am

Chandra

Bitten Human
Bitten Human
ai dreptate asa se numa ... ma gandeam la altceva cand am scris si le am incurcat putin

6 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 7:55 am

Lovely Venom
Lovely Venom
oricum tot la asta se referea
Angel si Buffy au fost atat de draguti impreuna, la sfarsit am zis de ce nu au ramas impreuna?erau atatia care sa se ocupe de raul din oras, si ei meritau sa fie fericiti ca au trecut prin mult prea multe ca sa nu merite asta Sad

7 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 8:06 am

Chandra

Bitten Human
Bitten Human
da meritau ... dar macar daca ar fi putut sa si aminteasca si ea ce s a intamplat in ziua aceea .... ar fi fost ceva .... sincer am fost dezamagita cand am vazut ca nu raman impreuna ...

8 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 8:08 am

Lovely Venom
Lovely Venom
cand i-a spus Angel ca nu mai au decat un minut si ea a inceput sa ii zica "nu o sa te uit niciodata" "nu o sa uit" mi-a rupt inima in doua ::
plangeau amandoi bietii de ei...pacat ca nu si-a amintit Sad(

9 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 11:24 am

Chandra

Bitten Human
Bitten Human
pfuu ... si eu asa plangeam parca eram eu in locul ei si sufeream eu chiar imi pare rau ca am pierdut serialul .... as fi vrut sa il vad pe tot .... tin minte ca am vazut un interviu si zicea Cordelia ca era indragostita de el .... eu am ramas la sez 2 la "Darla" .... perea putin ... :-<

10 Re: Angel la data de Vin Apr 30, 2010 11:32 am

Lovely Venom
Lovely Venom
pai ai putea sa cauti pe tvduck.com si sunt toate sezoanele.Eu am ramas la acelasi sezon I.Rusine sa mi fie.tongue

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum