Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Smallville

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Smallville la data de Sam Mar 20, 2010 10:50 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp

Smallville e un serial american. Face parte din universul Superman, deși se desprinde de aventurile supereroului mai ales prin faptul ca e ambientat in zilele noastre deci nu respecta cronologia clasica a protagonistului.
Povestește aventurile tânărului Clark Kent în orășelul Smallville în periada când învată să-și controleze puterile.
Primele 4 sezoane povestesc mai anii de liceu a lui Clark și a relațile lui și ale prieteniilor. Începând cu sezonul 5,serialul, este bazată pe viața mai adultă a personajului și cariera lui la Daily Planet ,un ziar din Metropolis, introducând alți supereroi.
Sper ca mai sunt pe aici "eroi" care urmaresc serialul, eu unul, dar si Gee, suntem fani bigsmile
Alaturi e linkul forumului Smalliville Romania : http://smallville.forumz.ro/forum.htm

2 Re: Smallville la data de Sam Mar 20, 2010 2:07 pm

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
smallville e unul dintre serialele mele preferate.il ador pe clark(e atat de hot cand e sub influenta kriptonitei rosii)si pe green arrow(oliver queen)).imi plac mult lana si de lois.abia astept urmatorul sezon.

3 Re: Smallville la data de Sam Mar 20, 2010 2:19 pm

Gee.

Local Legend
Local Legend
Serialul meu preferat ;x e pe primul plan cu vd si greys anatomy defapt laughing
Mă enervează pauzele lor dar asta este Neutral laughing Serialul e super și îl sfătuiesc tuturor :)

4 Re: Smallville la data de Dum Apr 04, 2010 10:50 am

Yoana_loves_Dean

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
E favoritul meu dupa Supernatural,care ocupa locul 1.Sunt de-a dreptul innebunita dupa serialul asta,iar Tom Welling e o bomboana de baiat,il joaca superb pe Clark.Imi placea la nebunie de Lana,mi-a parut rau ca a plecat,si imi mai plac si Lois,Chloe si Oliver.Il recomand tuturor pt ca e genial.

5 Re: Smallville la data de Mier Iul 14, 2010 7:20 am

Flory

Coven Leader
Coven Leader
chiar astazi am vazut un episod:))
inainte nu acordam atentie,dar acum:-?am inceput sa ma uit
daa..mania lui gee:))

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum