Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Veronica Mars

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Veronica Mars la data de Joi Mar 18, 2010 1:18 pm

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker

În bogata comunitate din Neptune, regulile sunt impuse de cei bogati si puternici. Acestia detin practic orasul si fac tot ce le sta în putinta pentru a-si tine micile secrete...în secret.
Din nefericire pentru ei exista Veronica Mars, o tânara de 18 ani, foarte curajoasa, care îsi dedica timpul pentru a investiga si pentru a rezolva cele mai dubioase cazuri. În timpul zilei, Veronica este o eleva obisnuita a liceului Neptune, iar în timpul noptii îsi ajuta tatal, detectivul particular, Keith Mars. Împreuna cu acesta, tînara se furiseaza pe aleile ascunse si nepopulate ale orasului în încercarea de a scoate la iveala secretele întunecate ale orasului californian.

mi-a placut foarte mult serialul,ii adoram pe veronica si logan.din pacate dupa 3 sezoane serialul a fost anulat.

2 Re: Veronica Mars la data de Vin Mar 19, 2010 4:44 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Am auzit si eu ca e fain, il da pe Pro Cinema de luni pana vineri de la 19:00, dar e sez 3 si cum ai spus si tu e nasol ca l-au anulat. Cand vor intra in pauza serialele, probabil o sa il urmaresc

3 Re: Veronica Mars la data de Mier Iul 14, 2010 7:23 am

Flory

Coven Leader
Coven Leader
eu care comentez la seriale in continuu
imi place:-?my gg:))
imi place de ea:))si de tipul frumos din film:))fostu ei boyfriend:-?

4 Re: Veronica Mars la data de Mier Iul 21, 2010 12:42 pm

Addicted

Initiate
Initiate
Am vazut si eu cateva seriale si mi s-a parut foarte tare. Chiar imi placea de Veronica si cum isi baga ea nasul peste tot....cred ca ma regaseam in ea cumva laughing pacat ca nu s-a mai filmat inca o serie...

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum