Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Kyle XY

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Kyle XY la data de Joi Mar 18, 2010 12:16 pm

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp

Kyle (Matt Dallas) este un baiat de 16 ani care se trezeste in padure, neamintindu-si nimic despre el, de unde vine, nici macar nu stie sa vorbeasca. Partea interesanta este ca nu e un adolescent oarecare, el is descopera calitatile in bratele protectoare a familiei Trager. Cand intra in noua familie este ca un nou nascut, nestiind sa faca nimic, dar invata pe parcursul primelor saptamani. Partea interesanta e ca are un IQ de 300, putand astfel face lucruri uimitoare cu mintea lui, dar si lipsa buricului starneste interesul celor din jur in prima faza.

Serialul a avut 3 sezoane, din pacate terminandu-se fara inteles, fiind anulat. Pe parcursul serialului apar personaje noi, cu un farmec aparte, cum ar fi Jessi (Jaimie Alexander), care personal e actrita cu cel mai dulce zambet din cate am vazut - iar personajul ei e impresionant. Sper ca mai sunt cativa pe aici care au urmarit serialul, care a fost difuzat si de Kanal D. Eu unul am vazut toate sezoanele in cateva saptamani, chiar m-a prins serialul, asa ca vi-l recomand.

2 Re: Kyle XY la data de Joi Mar 18, 2010 12:28 pm

Karmen

News Vamps
News Vamps
si eu am auzit ca este incredibil de reusit, dar ca se termina fara a afla multe lucruri. Stii cumva daca vor sa faca un film pentru a incheia frumos. Nu as dori sa ma uit la in serial, ca apoi sa stau nelinistita si sa-mi pun incontinuu intrebari.

3 Re: Kyle XY la data de Joi Mar 18, 2010 12:31 pm

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Nu cred ca va mai fi ceva...nu stiu sigur. Fanii au facut petitii peste petitii sa faca macar un final de 2 episoade gen Prison Break, dar nimic. Eu tot sper, ca s-a terminat un pic in aer, dar a fost superb si chiar daca nu am vazut un final complet si fericit, nu imi pare rau ca l-am urmarit. bigsmile

4 Re: Kyle XY la data de Joi Mar 18, 2010 12:35 pm

Karmen

News Vamps
News Vamps
O sa ma apuc de el, probabil in vacanta de Paste.
Sunt cam in urma cu Chuck, Heroes si Grey's Anatomy.

5 Re: Kyle XY la data de Joi Mar 18, 2010 1:10 pm

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
mi-a placut mult dar nu am vazut toate episoadele.pacat ca l-au intrerupt

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum