Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Sherlock Holmes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Sherlock Holmes la data de Dum Ian 17, 2010 11:20 am

MiSS.Sαℓvαтoяɛ

At Nightworld’s Gates
At Nightworld’s Gates

Dupa ce in final l-a prins pe criminalul in serie si adeptul " magiei " Lord Blackwood , legendarul Sherlock Holmes si asistentul lui Dr. Watson pot sa inchida inca un caz . Dar cand Blackwood revine misterios din mormant si acesta confirma moartea altor 3 persoane ce vor surveni , Holmes trebuie sa mearga " la pas " inca o data. "Complotand " cu partenerul sau , logodnica acestuia si capul Scotland Yard-ului , acest detectiv trebuie sa gaseasca dovezi care sa il duca spre o crima , cu magie neagra - si o imbratisare tentanta , Irene Adler .

2 Re: Sherlock Holmes la data de Dum Ian 31, 2010 12:21 pm

dydyDG

Cold Silence
Cold Silence
Foarte tare filmul...L-am vazut si mi-a placut foarte mult 🅱):

http://twitter.com/dydyDG

3 Re: Sherlock Holmes la data de Mar Feb 02, 2010 2:35 am

MiSS.Sαℓvαтoяɛ

At Nightworld’s Gates
At Nightworld’s Gates
Ma bucur ca ti-a placut :)

4 Re: Sherlock Holmes la data de Mier Feb 03, 2010 10:22 am

ToxRainbow

Love Bites
Love Bites
Genial filmul. M-a facut sa ma apuc imediat sa citesc cartea laughing Si surpriza,am terminat-o in 3 zile. laughing Robert Downey Jr. e un actor exceptional si imi place ca stilul lui de a juca seamana cu cel al lui Johnny Depp. Merita vazut :)

http://toxrainbow.wordpress.com/

5 Re: Sherlock Holmes la data de Joi Feb 04, 2010 1:36 am

MiSS.Sαℓvαтoяɛ

At Nightworld’s Gates
At Nightworld’s Gates
Sa stii . Aduce a Johnny Depp in unele faze :) cei mai tari actori

6 Re: Sherlock Holmes la data de Joi Feb 04, 2010 9:40 am

ToxRainbow

Love Bites
Love Bites
Exact. De la 10 ani sunt obsedata de Johnny Depp :-s

http://toxrainbow.wordpress.com/

7 Re: Sherlock Holmes la data de Joi Feb 04, 2010 10:07 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Mie mi-a placut de Jude Law. A fost un film captivant, cel mai bun pe care l-am vazut in ultimul timp.

8 Re: Sherlock Holmes la data de Mar Mai 18, 2010 10:45 am

NyxIsis

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Eu am fost oarecum obligata sa ma uit la el pentru un proiect de arhitectura, dar mi-a placut. Tipul din rolul lui Sherlock e super atragator si carismatic.

9 Re: Sherlock Holmes la data de Mier Iul 28, 2010 11:51 am

AnnieS

News Vamps
News Vamps
Nu mi-a placut, m-a plictisit ingrozitor, am ramas in sala pana la sfarsitul filmului doar pt Robert Downey Jr. laughing)

“Cuando alguien desaparece de tu vida, puede que no vayas a volver a ver a esa persona nunca más o sí, podrás decirle todas las cosas que te quedan, que te gustaría decirle, cojes papel y lápiz y escribes una carta que puede ser eterna o puede ser una palabra, se las escribes a esa persona que se fue, pero no la mandas, en vez de eso la doblas la acercas a una llama y la quemas, se la lleva el viento y así el dolor no se te queda tan dentro”. (TGDT)

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum