Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

One Tree Hill

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: One Tree Hill la data de Lun Dec 07, 2009 1:22 pm

kattya

Burning Veins
Burning Veins
Ooo daaa.deci Robert Buckley e superb! E asa frumos. are un mod de a vorbi.are un rol..are un corp.are o voce..awww.m`a zapacit.parca nici nu ii mai duc lipsa lui Lucas.pe cine mint? Ii foarte duc lipsa.sa fie el acolo.sa vb cu Jamie.sa dea sfaturi tuturor.sa mai faca o boacana..si Peyton.ce dor imi e si de ea..de ce au plecat? Sad

http://tv-shows.wikiforum.ro/

27 Re: One Tree Hill la data de Mar Dec 08, 2009 6:31 am

HelloKitty

Bitten Human
Bitten Human
nu stiu de ce au plecat,dar mie nu mi-e dor de ei.de peyton nu mi-a placut niciodata,iar Lucas...hm...la inceput era caracterul meu preferat,dar deja sezonul trecut m-am cam saturat de el.

28 Re: One Tree Hill la data de Joi Dec 17, 2009 3:38 pm

Wanda

Mundane
Mundane
akm am observat topicul asta :red: si st like 'wow nu'mi vine sa cred :wh: ' ...knd dau eu de fani OTH (in special din romania) zici k a dat nush ce in mine
daca sunt in vacanta o zi obisnuita din viata mea e km asa:
ma trezesc
ma uit p youtube la vid'uri cu oth
mananc
revad un epi- doua din oth
mananc
stau p forumuri cu oth/ citesc 'povesti' co oth de pe fanfiction
ma culc

si apoi se reia eh exagerez k doar mai face omul si alte lucruri dar ati prins ideea.
dk stiam k st fani oth p aici ma inregistram mai demult :lol: haha.
am reusit vara trecuta s'o fac pe my best friend sa se uite la sezonul 1, l'a vazut pe tot si knd sa se apuce de 2 a inceput scoala 😢
in fiecare luni seara knd plec de la sc eu incep - "maine dimineata imi vad filmul, maine dimineata e serialul meu party " si cred ca s'au saturat prietenele mele sa ma auda :lol: ... cand am auzit ca iar iau pauza mai mult de o luna am plans (da, nu st prea normala la cap stiu 🅱): adica fiecare are cate o obsesie, nu? )
plus ca intr'o marti dimineata ma uitam la un epi si a fost asa de trist k nu m am mai dus la sc in ziua aia Sad asta a fost akm kteva saptamani cred.

M-am apucat sa ma uit la TVD ca sa scap de obsesia cu OTH si ghici ce 🅱): normal k n'am scapat de obsesia asta, doar k akm imi place si the vampire diaries...f mult.
dar de oth mno...nu scap prea curand se pare.

episodul meu preferat e 3x 09 si cu asta cred ca am zis multe.
mai bn ma opresc, nu vreau sa s supere nimeni p mn ca vin aici si vb ca o moara stricata, mai bn mai vb si data viitoare k am zis destule bigsmile
si e 1.30 noaptea, ar trebui sa ma culc.

serios.

http://twitter.com/ann_bee

29 Re: One Tree Hill la data de Joi Dec 31, 2009 12:54 am

Flory

Coven Leader
Coven Leader
baii cand vad titlul..imi aminteste de lucasica:(
miru stie ea:))
eu nu m-am mai uitat...dar cum in seara asta nu cred ca am ocupatie=))decat sa beau pepsi////vreau sa ma uit:x

30 Re: One Tree Hill la data de Joi Feb 18, 2010 5:49 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Cel mai tare serial cu adolescenti, deveniti apoi tineri cu cariere si probleme...insa doar primele 6 sezoane..sezonul asta e ratat. Odata cu disparitia din peisaj a lui Leyton, parca s-a dus jumamate din serial pe apa sambetei...au adus multe noutati, relatia dintre Brooke si Julian au facut-o varza; imi plac insa Clay, Quinn, Grubs si mai ales Miranda :love:

31 Re: One Tree Hill la data de Joi Mar 18, 2010 1:21 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
ii ador pe brooke,nathan si hailey.imi place mult serialul asta

32 Re: One Tree Hill la data de Dum Aug 01, 2010 12:16 am

miss.ankee

At Nightworld’s Gates
At Nightworld’s Gates
vaiiiiiiiii :x
Ii ador pe Lucas si Nathan :x

33 Re: One Tree Hill la data de Mar Aug 17, 2010 3:30 am

DEstiny

Moderator
Moderator
Acesta este cel mai frumos serial pe care l-am vazut eu ... Nu au fost prea multe ,insa sunt sigura ca asta e preferatul meu si asa va fi mereu . Ii ador pe Lucas si Brooke . Go Brucas !! Sunt la sezonul 3 ,episodul 13 momentan . Nu ma uit de foarte mult timp ,insa sunt mandra ca am inceput sa il urmaresc

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

34 Re: One Tree Hill la data de Vin Ian 07, 2011 4:03 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
serialul l'am privit toata vara.cat era cald stateam in casa si preaveam,apoi afara cu mine laughing
este o poveste superba.ador actorii si felul cum interepreteaza.
merita vazut!

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum