Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Sept 19, 2010 12:07 pm

lleoaica

Touch of Shadow
Touch of Shadow
pfff..mi'a iesit angel..... vroiam pe damon....

27 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Sept 19, 2010 2:04 pm

norah

Mundane
Mundane

28 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Mar Ian 04, 2011 12:34 am

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence

29 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Ian 30, 2011 1:40 am

iWantUtoTurnMe

New-born vampire
New-born vampire

Hm, nu-mi place deloc...descrierea da, dar tipul nu. Cam aceeasi descriere i se potrivea si lui Damon, de ce nu mi-a iesit el?! grrr

30 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Lun Ian 31, 2011 4:30 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny

31 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Feb 06, 2011 12:03 pm

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes

32 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Mier Feb 23, 2011 2:18 pm

A.

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Spike?
Who the hell is that?
Cica-s atrasa de baieti rai care arata bine... da, sunt, gen Damon, nu Spike, care zici ca sufera de constipatie. XD

33 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Iul 03, 2011 1:15 am

Eddda.

Initiate
Initiate

34 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Joi Oct 20, 2011 1:05 pm

Alexia

Initiate
Initiate
Bill Compton...
I don't like him:))

35 Re: Who is Your Vampire Soulmate? (BuddyTV quiz) la data de Dum Mar 03, 2013 9:30 am

mik3la

Initiate
Initiate
doamne, deci nu imi vine sa cred ca mi-a iesit Edward laughing)))
la asta chiar ca nu ma asteptam laughing)))

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum