Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Favorite artist

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Favorite artist la data de Dum Mar 04, 2012 10:31 am

ToxiColors

Admin
Admin
Care este artistul/trupa voastra favorita si de ce?

Trupa mea favorita este Linkin Park deoarece ma regasesc foarte mult in melodiile lor cateodata + ca imi place ritmul si ma prinde de la primele acorduri.

2 Re: Favorite artist la data de Lun Mar 05, 2012 1:10 am

Delirium

Initiate
Initiate
pff, greu de ales doar o trupa favorita. dar, sa zic Sonata Arctica. de ce? pt ca au melodii care-ti ajung la suflet.

3 Re: Favorite artist la data de Mar Iul 03, 2012 11:17 am

∂ιяту αтмσѕρнєяє

Initiate
Initiate
Trupa mea favorita e Tokio Hotel.
Iar artist...hm cred ca Jesse J si Nicki Minaj

4 Re: Favorite artist la data de Lun Iul 23, 2012 10:21 am

Jumper's Eternity

Love Bites
Love Bites
Hmm.. trupa mea preferata ar fi Linkin Park din aceleasi motive spuse de Alexandra + ca este una dintre putinele trupe care m-a "apropiat" de ea prin mesajul transmis de fiecare melodie in parte.. Iar ca interpret solo.. chiar nu stiu laughing . Cel mai probabil, Eminem

5 Re: Favorite artist la data de Lun Aug 20, 2012 10:48 am

cata0z

Kinky Vamp
Kinky Vamp
N-am mai scris aici pana acum?!
Well, am o lista interminabila, avand in vedere toate obsesiile mele de pana acum
sa incepem cu MJ, Eminem si sa terminam cu The Pretty Reckless si Adam Lambert.

"Humanity takes itself too seriously. It is the world's original sin. If the cave-man had known how to laugh, History would have been different."

I'm not a body with a soul, I'm a soul that has a visible part called body.

No one loses anyone, because no one owns anyone. That is the true experience of freedom: having the most important thing in the world without owning it.

6 Re: Favorite artist la data de Lun Mar 11, 2013 9:10 am

mik3la

Initiate
Initiate
trupa favorita este Within Temtation pentru ca melodiile lor ma ajuta sa ma relaxez si in acelasi timp imi dau inspiratie pentru povestile mele.

iar artistul meu favorit este Jason Walker pentru ca are unele melodii in care te regasesti si care iti ajung la suflet.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum