Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

elena&matt

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 elena&matt la data de Mar Oct 11, 2011 4:08 am

ovimb2006

Mundane
Mundane
Hello am citi pe un site un interviu cu Matt (Zach Roerig)in care da de inteles ca Elena si Matt ar putea ramane impreuna. A mai gasit cineva vreo informatie de genul?Voi cum ati vedea un asemenea final ca mie una nu mi-ar placea de nici un fel cred k ar fi dezamagirea suprema. O sa postez mai jos link-ul catre pagina cu interviul respectiv si astept si opiniile voastre (contra unui astfel de sfarsit):)

http://www.wetpaint.com/the-vampire-diaries/articles/exclusive-zach-roerig-says-elena-could-end-up-with-matt

2 Re: elena&matt la data de Mar Oct 11, 2011 9:11 pm

Hell.Sing

Admin
Admin
MI s-ar parea mult prea ciudat... Adica dintre toti, sa il aleaga pe Matt desi nu mai simte nimic pentru el. Neutral Si dupa ce a fost si cu una dintre prietenele sale cele mai bune... [unelor fete le mai pasa si de asta Neutral]

[YUMM]
What's it like for Caroline to be violent?
Candice Accola: "So I get to kick a werewolf in the crotch and go kill two cops and then go, 'Hey Mom!'"
http://libelula-nebuna.blogspot.com

3 Re: elena&matt la data de Mier Oct 12, 2011 12:22 am

ovimb2006

Mundane
Mundane
Asa este;mie una chiar mi se pare cel mai prost final posibil si cred ca multi ar fi dezamagiti de asa o alegere. Sper sa ramana doar la stadiul de topic pe forum

4 Re: elena&matt la data de Vin Oct 14, 2011 9:25 am

Dhampir.Addiction

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Si eu sper din tto sufletul sa ramana doar un zvon ce nu va deveni realitate niciodata. Neutral As fi mega-dezamagita ca, dupa ce a trecut prin atatea experiente, sa-l aleaga taman pe Matt.

5 Re: elena&matt la data de Dum Oct 16, 2011 1:06 pm

Imaginary Owl

Nightshine
Nightshine
Sweet_Vampire a scris:Si eu sper din tto sufletul sa ramana doar un zvon ce nu va deveni realitate niciodata. Neutral As fi mega-dezamagita ca, dupa ce a trecut prin atatea experiente, sa-l aleaga taman pe Matt.
sunt de acord cu Madalina m-ai ales ca ar avea din cine sa aleaga,Damon,poate Stefan,dar fix Matt.. parerea mea,dar ar fi cam strange laughing

6 Re: elena&matt la data de Lun Oct 17, 2011 9:14 am

Alexia

Initiate
Initiate
Da...cam ciudata alegere...poate se termina cum a inceput...cand ea si matt erau impreuna...iar damon&stefan sa plece si totul sa se intoarca la normal ...dar cine stie..poate totusi se razgandesc

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum