Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

The Secret Circle

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 The Secret Circle la data de Sam Aug 06, 2011 11:16 am

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
The Secret Circle este un nou serial CW creat de Andrew Miller si bazat pe seria de carti "Cercul Secret" scrisa de L.J. Smith.
Britt Robertson (Life Unexpected, Swingtown), Ashley Crow (Heroes), Gale Harold (Vanished, Queer As Folk), Jessica Parker Kennedy, Louis Hunter, Natasha Henstridge (Eli Stone), Phoebe Tonkin (H2O: Just Add Water), Shelley Hennig, Thomas Dekker (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) fac parte din distributie.

Plasat in orasul fictiv Chance Harbor, Washington, serialul spune povestea unei adolescente din California care afla ca face parte dintr-o familie de vrajitoare. Cassie Blake era o tanara normala si fericita pana cand mama ei, Amelia, moare intr-un tragic accident (aparent). Cassie se muta apoi la bunica ei Jane, in frumosul orasel pe care mama sa l-a parasit cu multi ani in urma – unde localnicii par sa stie mai multe lucruri despre Cassie decat ea insasi.

click pe imagine pentru a mari

http://crimson-moon-09.livejournal.com/

2 Re: The Secret Circle la data de Mar Aug 09, 2011 12:01 pm

Karmen

News Vamps
News Vamps
Se anunta multi tipi super HOT in acest serial. Cred ca va fi un succes, poate nu atat de mare ca The vampire diaries sau cine stie. Can't wait !!

3 Re: The Secret Circle la data de Mier Sept 28, 2011 1:11 pm

AnnieS

News Vamps
News Vamps
interesante primele 2 episoade, inca nu m-a convis pe deplin laughing
personajul faye imi place cel mai mult
diana mi se pare o ipocrita, cred ca ascunde ceva
restul personajelor nu prea au iesit in evidenta:D

“Cuando alguien desaparece de tu vida, puede que no vayas a volver a ver a esa persona nunca más o sí, podrás decirle todas las cosas que te quedan, que te gustaría decirle, cojes papel y lápiz y escribes una carta que puede ser eterna o puede ser una palabra, se las escribes a esa persona que se fue, pero no la mandas, en vez de eso la doblas la acercas a una llama y la quemas, se la lleva el viento y así el dolor no se te queda tan dentro”. (TGDT)

4 Re: The Secret Circle la data de Joi Sept 29, 2011 7:29 am

eliza94

Initiate
Initiate
Am vazut episoadele
Serialul mi se pare cat de cat interesant.....
De la serialul "Farmece" nu am mai vazut nimic numai cu vrajitori
Sper sa nu inceapa sa plictiseasca urmatoarele episoade si sa fie din ce in ce mai interesante

5 Re: The Secret Circle la data de Mar Oct 25, 2011 12:48 pm

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
Dupa ce am vazut episodul 5 am ramas socata Shocked Shocked
Mie chiar imi placea de Nick Sad Sad Sad (mysterious bad boy = HOTNESS drooling )
Why did he had to die? Why??? Nu era unul din personajele principale, adica WTF???!!! grrr

Si l-au bagat pe tipul asta nou, Jake (Chris Zylka) & nu inteleg deloc care e traba cu personajul lui...
e defapt un vrajitor care vaneaza vrajitoare??! Is he a bad guy or what?

Am vazut vara asta filmul Kaboom si de fiecare data cand Adam (Thomas Dekker) & Jake (Chris Zylka) sunt intr-o scena impreuna imi aduc aminte de asta:

and especially this:

...and all the while I'm thinking:

laughing laughing laughing

BTW, I LOOOOOOOOOOVE Faye!

http://crimson-moon-09.livejournal.com/

6 Re: The Secret Circle la data de Sam Iul 07, 2012 3:33 am

Flory

Coven Leader
Coven Leader
Nu ma pot considera fericita pentru faptul ca au anulat serialul, mai ales cand se anuntau noi personaje si poate o actiune noua..oricum,am fost mereu o fana a vrajitorilor si m-am bucurat ca in sfarsit a aparut un serial pe placul meu...existau cateva zvonuri, referitoare la preluarea serialului de alt post..sper sa se intampla in cele din urma.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum