Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Episode 21 CHAT

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 3:49 am

Hell.Sing

Admin
Admin
Episode CHAT. Feel free to comment. bigsmile

[YUMM]
What's it like for Caroline to be violent?
Candice Accola: "So I get to kick a werewolf in the crotch and go kill two cops and then go, 'Hey Mom!'"
http://libelula-nebuna.blogspot.com

2 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 3:56 am

Crocevia di amore.

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Un cuvant poate pentru inceput: Waw...waw..waw..waw?
Omg de multe ori. Episodul asta a fost genial. Sau cred ca e putin spus genial. Daca asta a fost asa..poate in urmatorul episod am sa mor aici pe scaun laughing Glumesc. A fost cel mai tare episod din acest sezon. Nu credeam ca ar mai fi un film, serial ma rog la care sa plang in halul asta. Deci de la jumatatea episodului am plans in continu doamne. Dupa ce o venit stefan acolo, doamne, am crezut ca o sa o salveze pana la urma pe Jenna si ea numai moare. Si Klaus care naiba,,cu ce planuri mai are el ma? laughing
Ma rog, si apoi cand s-a stins focul si Klaus s-a dus la ea..privirea lu elena si parca eram prin ea, nu alta. Episodul asta te-a bagat in personaje si parca simteai totul...acolo. Parca desprins de aici de monitor. Cand Jenna a sarit pe aia am crezut ca o omoara si reuseste sa scape.. Sad si apoi...a omorat-o. Omg. S-a dus la elena..si cand a muscat-o, cum se uita elena ..privirea lui stefan , omg nails si cand a prins-o usor si a cazut in bratele lui, doamne x_x . Iar apoi cand au bagat melodia aia la sfarsit frate..deci aia era si perfecta...si mai facea si dublu... Sad iar la inmormantere doamne Sad Sad Sad Sad iar Damon la sfarsit care pleca. Mor pana vinerea viitoare. Stiu ca probabil nu o sa-l omoare pe Damon dar vreau sa stiu ce se intampla cu el pana la urma... Sad A fost cel mai tare episod, cu multa actiune si trist Sad genul meu.. Sad Sad Sad Abia astept urmatorul episod. Deci pentru cei care realizeaza serialul trebuie un ..nu stiu..un waw gigantic, ca au realizat episodul asta...de as mai vrea sa-l mai vad o data. Sad

What will you remember, when I say goodbye
Doesn't really matter, what I leave behind
Cause nothing is forever (Nothing is forever)
Would you even care
If I say goodbye, If I say goodbye

http://lovemyrealdream.blogspot.com/

3 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 4:07 am

cupcake23

Mundane
Mundane
WOW
episodul a fost cutremurator, mai ales cand Klaus a muscat-o pe Elena si desi pana acum nu prea il placeam pe John, m-a cam durut cand a murit si Jenna de asemenea
epidosul te-a facut sa te simti ca si cum ai fi acolo
finalul, cand a plecat Damon si tot ce a zis m-a facut sa-mi dea lacrimile
cu siguranta a fost cel mai bun episod de pana acum
vreau sa vad ce o sa se intample cu Damon, nu vreau sa moaraaaa nails si sper ca nu va trebui sa asteptam luni intregi pt urmatorul episod...

4 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 4:50 am

anomar

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Asaaaa, acum e acum!Suntem in fatza unui mare test: cum reactioneaza Elena la vestea ca Damon o sa moara. Cat de mult ii pasa,ce o sa simta,care-i sunt adevaratele sentimente? Bun episod, emotionant! L-am asteptat ca pe painea calda. A meritat! Un singur episod mai e din seria aceasta... Exista continuare,nu? Rolling Eyes

5 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 5:45 am

claudia_bb

Graphics Vampire
Graphics Vampire
prea emotionant ep-ul.imi venea sa plang pe tot parcursul si m-am abtinut cu greu.nu inteleg de ce trebuie mereu sa moara lume adica da e un serial cu vampiri dar inima mea cardiaca nu mai poate suporta mult...cel putin sper sa supravietuiasc episodului urmator

find me on tumblr
http://paintingmyreality.tumblr.com

6 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 9:29 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Sunt destul de speechless in momentul asta, asa ca am sa fiu foarte scurta.
Cand am vazut saptamana trecuta trailerul pentru episodul asta ma gandeam ca s-ar putea sa puna flori la mormantul...Jennei Sad( ma rog, mai aveam eu o teorie cu Elena...) Nu mi-a venit sa cred ca totusi a murit Sad Saraca Sad( Si John? WTF?????? Nu l-am putut suferi de-a lungul serialului, insa azi chiar am plans pentru el laughing. Pana in ultimele momente mi s-a parut un nesimtit si jumatate. Eram ceva de genul: Cum naiba sa o paraseasca DIN NOU pe Elena, tocmai acum cand ea are nevoie de foarte mult sprijin. Cand colo el era...pe moarte(n-am prea inteles care a fost vraja lui Bonnie cu sufletele etc, dar ma gandesc ca din cauza...'schimbului' John a murit :-s ) Apropo de Bonnie, mi s-a parut atat de tare in timp ce rostea vraja pentru a-l omori pe Klaus!GOOOOO BONNIE!!!
Elijah m-a dezamagit CUMPLIT!!!!!!!!!! De ce onoare, demnitate, moralitate a dat el dovada incalcandu-si promisiunea? X( Chiar cand incepuse sa-mi placa de el o da desteptul in bara Sad
Ma asteptam ca Damon sa o imbratiseze pe Elena la inmormantare sau macar sa-i puna mana pe umar... sau sa-i stearga lacrimile laughing( oricum am apreciat cate griji si-a facut pentru ea pana s-a trezit )
Pff, sunt foarte curioasa ce ne-au pregatit scenaristii in ultimul episod...

7 Re: Episode 21 CHAT la data de Vin Mai 06, 2011 10:39 am

AnnieS

News Vamps
News Vamps
Inca nu imi vine sa cred ca au omorat-o pe jenna tocmai acum cand aflase si ea tot adevarul... a fost o scena foarte trista moartea ei , dar si a lui jhon Sad
Ce a facut elijah a fost destul de dezamagitor , insa ma asteptam sa nu moara klaus pentru ca in sezonul 3 vom afla povestea familei lui. bigsmile A fost un episod plin de actiune , dar in acelasi timp foarte trist, mai ales cum s-a terminat.
Abia astept sa vad ultimul episod din acest sezon desi presimit ca ne va lasa in suspan pana la toamna cum au facut si in sezonul unu

“Cuando alguien desaparece de tu vida, puede que no vayas a volver a ver a esa persona nunca más o sí, podrás decirle todas las cosas que te quedan, que te gustaría decirle, cojes papel y lápiz y escribes una carta que puede ser eterna o puede ser una palabra, se las escribes a esa persona que se fue, pero no la mandas, en vez de eso la doblas la acercas a una llama y la quemas, se la lleva el viento y así el dolor no se te queda tan dentro”. (TGDT)

8 Re: Episode 21 CHAT la data de Sam Mai 07, 2011 9:23 am

antonia.antonia

Mundane
Mundane
nu am mai plans asa de la sfarsitul primului sezon....ufff... hummmm
apropo, nu stiu daca ati observat o chestie: asemanarea dintre numele celor sacrificati: Jenna, John, Jules bigsmile

astept cu nerabdare ultimul episod bounce

9 Re: Episode 21 CHAT la data de Sam Mai 07, 2011 11:15 am

cata0z

Kinky Vamp
Kinky Vamp
hmm. interesanta chestia cu numele, antonia. nu m-am gandit la asta.
cat despre episod... a fost unul bun, desi parca mi-a placut mai mult episodul trecut.
spre deosebire de orice alt episod sau film la asta chiar am plans in ultimele minute, datorita scrisorii si a melodiei "skinny love"...
totusi au fost atatea spoilere incat actiunea in sine[spre deosebire de episodul trecut] nu m-a surprins.

"Humanity takes itself too seriously. It is the world's original sin. If the cave-man had known how to laugh, History would have been different."

I'm not a body with a soul, I'm a soul that has a visible part called body.

No one loses anyone, because no one owns anyone. That is the true experience of freedom: having the most important thing in the world without owning it.

10 Re: Episode 21 CHAT la data de Sam Mai 07, 2011 12:29 pm

Mirunna

Mundane
Mundane
Nu imi vine sa cred:O cat suspans:-SS a fost superb episodul,dar pe cat de superb pe atat de trist:(( imi pare rau ca nu va mai fi jenna in continuare:( iar ce m-a enervat a fost ca Elijah si-a incalcat cuvantul:-L
cat despre Damon sunt curioasa cum va scapa de muscatura varcolacului:-SS Stefan mereu se sacrifica pentru binele Elenei:X:X
As vrea sa stiu si eu cand apare sezonul 3.va rog mult sa ma lamuriti si pe mine:d ca pe unele site-uri anunta ca filmarile vor incepe in septembrie,iar pe altele am vazut discutii cum ca va fi difuzat in septembire..nu mai stiu ce sa cred..

Image and video hosting by TinyPic

11 Re: Episode 21 CHAT la data de Sam Mai 07, 2011 11:45 pm

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
in septembrie apare sezonul 3 , mai bigsmile

si da , am observat asemanarea dintre numele lor ..laughing
la asta ma gandeam vineri noaptea..

12 Re: Episode 21 CHAT la data de Dum Mai 08, 2011 12:35 am

Mirunna

Mundane
Mundane
multumesc pentru raspuns:*

Katherine And Damon Dance Some More Pictures, Images and Photos

13 Re: Episode 21 CHAT la data de Lun Mai 09, 2011 1:09 am

Robby

Mundane
Mundane
Tot ce regret eu este ca a murit Jenna, ea chiar nu merita sa moara, ma doare sufletul de fiecare data cand vad episodul si incepe melodia de la final pe scrisoarea lui John si tot ce tine de murit, poate ca daca murea doar John nu era prea mare Tam-Tam, dar si Jenna, asta e foarte urat.

14 Re: Episode 21 CHAT la data de Mier Mai 11, 2011 1:13 am

livia_lovemetal

Mundane
Mundane
foarte fain realizat sfarsitul episodului. bv regizorului! s-a demonstrat inca o data ca e cu mult peste alte seriale si filme de gen :>

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum