Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

2x22 CHAT

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: 2x22 CHAT la data de Mar Mai 17, 2011 9:56 pm

Vivianne.

Nightshine
Nightshine
Fuctioneaza pe oameni,dar nu la atacuri facute de alti oameni(cum ar fi impuscatura),merge doar daca ceva supranatural il ataca,iar Liz nu e ceva supranatural. :)

http://kaboom-freakoncrack.tumblr.com/

27 Re: 2x22 CHAT la data de Joi Mai 19, 2011 3:57 am

Ramona

Initiate
Initiate
Si totusi...cum a intrat Katherine in casa dk era pe numele Elenei. Asta cu siguranta e o greseala de regie destul de evidenta. Exista vreo explicatie pe care eu nu o stiu la faptul asta?

28 Re: 2x22 CHAT la data de Vin Mai 20, 2011 11:53 pm

klaus

Mundane
Mundane
Katherine....la inceputul sezonului 2? Pai o o spus Jenna sa intre crezand ca e Elena. In episodul 22 nu imi amintesc sa fii intrat Katherine in casa ei...pentru ca era inchisa.

29 Re: 2x22 CHAT la data de Dum Mai 22, 2011 1:23 am

dianutzaaa

Mundane
Mundane
elena murise toata faza cu intratul in casa..s-a anulat pentru ca la sacrificiu in ep 21 elena murise...

30 Re: 2x22 CHAT la data de Vin Mai 27, 2011 5:45 am

Vizitator

Vizitator
Un episod excelent.Chiar excelent.
Mi-a parut atat de rau de Damon.Dar cred ca lui i-ar fi convenit sa raman in bratele Elenei pentru muuult timp,mai ales ca l-a sarutat...si Elena l-a lasat sa o muste,asteptand ca el sa-si dea seama ca e ea,nu Katherine.Apropo de ea,nu o credeam asa de...draguta.First,l-a oprit pe Klaus de la a-l omori pe Stef apoi i-a dus leacul lui Damon.Pentru moment am crezut ca e vrajita sau ceva,apoi mi-am dat seama ca e ea pentru ce e spus ''It's ok to love them both.I did.''
Yes,asta e Kat a noastra.
Stefan...ei bine,Stefan cred ca e cea mai nobila persoana pe care am vazut-o.A lasat la o parte tot.Absolut tot ca sa-l salveze pe fratele lui.Intr-un fel ii datoreaza asta,pentru ca el l-a obligat sa bea sange,intr-un fel o face pentru Elena,pentru ca stie ca ar suferi daca Damon ar muri.In plus,imi place mai mult Evil Stef.E mai HOT si mai rau,si va marturisesc,eu cred ca Stef e de 10.000 de ori mai rau decat Dmaon.Adica...a omorat un sat intreg...
Jer...wow!Ce-i cu Anna si Vicky?Vede vampiri fantoma,sau fantome in genral/Ori asta e ceva gen ''fantomele fostelor iubite''?Nu prea am inteles.Defapt,cred ca nimeni nu a inteles.
Anyway,un episod frumos,enigmatic,care ne-a lasat cu semne de intrebrae.Abea astept sa vina toamna...cu sezonul 3...

31 Re: 2x22 CHAT la data de Sam Mai 28, 2011 11:32 pm

antonia.antonia

Mundane
Mundane
si mie mi-a placut episodul, chiar daca recunosc, as fi vrut ceva mai palpitant...nu se compara cu ultimul episod sin sezonul 1...dar, in fine, asta e...asta a fost ideea producatorilor...
acum, eu am o mica/mare banuiala....oare Jer vede intr-adevar fantome? sau de fapt, Bonnie a adus inapoi cu adevarat vampirii morti si nu doar fantomele lor? adica ma gandesc ca Emily nu i-ar fii zis ca vor exista consecinte, doar ca sa vedem noi niste fantome...poate ca avertismentul se referea la ceva mult mai grav...decat niste fantome...nu? sau aberez? laughing

32 Re: 2x22 CHAT la data de Dum Mai 29, 2011 5:55 am

cupcake23

Mundane
Mundane
De ce nu faceti un topic cu sezonul 3?
Asa puteam sa punem acolo toate spoilerele care le gasim...parerea mea:-??

33 Re: 2x22 CHAT la data de Dum Mai 29, 2011 12:03 pm

ForSaKeN

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Episodul a fost ok...
Nu vreau sa incep sa fac scenarii despre ce ar putea sa se intample pentru ca-si pierde farmecul cand o sa fie premiera la sezonul 3 in toamna...
Pacat de Jenna. Poate o sa o vada Jeremy si o sa iasa ceva cool pana la urma... we shall see.
Numai sa nu-l scoate pe Elijah ca era prea tare personajul.

http://vampiresrealm.wordpress.com

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum