Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Poze Promotionale & Screencaps

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Poze Promotionale & Screencaps la data de Mar Apr 19, 2011 11:29 am

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff

2 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Mier Apr 20, 2011 7:24 am

adina_cristina305

Mundane
Mundane
Oaaau :x Super pozee <3 Extra super dragutze IS foarte curioasa :X .. Dar oare.. cine e tipul misterios din ultima poza?? Sa fie Klaus ?

3 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Mier Apr 20, 2011 8:36 am

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
cred ca el e ...cam seamana ...doar ca aici are parul scurt

4 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Joi Apr 21, 2011 3:19 am

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
de ce s-a tuns Jeremy? Sad Sad
ce de carti Shocked whitches coock books laughing

5 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Vin Apr 22, 2011 4:18 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Da, tipul din ultima poza e Klaus. He looks hot! Si lui Jeremy ii sta super asa !!

6 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Dum Apr 24, 2011 12:47 pm

adina_cristina305

Mundane
Mundane
apropo de Klaus ... He`s hooot ! Cred ca o sa am o atractie pentru el pana pleaca (e doar guest star .. so ) Si Jeremy <3 ... :-ss Pen ultimul episod ioi Sad( ...Mi`e frica ..Nu am gasit nici un anunt despre sezonul 3...sper ca o sa fie John ajuta ma bucur sa vad asta...Poor Bonnie,presimt ca o paste ceva nasol ... :-ss

7 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Joi Apr 28, 2011 10:40 pm

eugenia

Initiate
Initiate

8 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Vin Apr 29, 2011 3:39 am

cupcake23

Mundane
Mundane
Nu am gasit nici un anunt despre sezonul 3
Sper ca am voie sa spun aici...
Am auzit ca in sez 3 Stefan o sa plece in cautarea unui antitod pt Damon si muscatura lui, iar Elena o sa fie atrasa de Damon care este pe patul de moarte

Cred ca o sa plang in sez 3

9 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Vin Apr 29, 2011 7:14 am

anuska21

Darkened Hopes
Darkened Hopes

10 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Vin Apr 29, 2011 8:26 am

georgy.alle

Cold Silence
Cold Silence
Super pozele! :)

P.S:Mi se pare mie sau v-a muri cineva din familia Elenei. Adica cei cu mormatul ala.

http://www.onlinegames64.com

11 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Vin Apr 29, 2011 10:59 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Probabil Jenna.. bigsmile Omfg, genial trailerul. Cred ca Bonnie va reusi sa-l omoare pe Klaus in momentul transformarii, si Elena va deveni vampir :) si se va simti atrasa de Damon pentru ca are sangele lui in organism.

12 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Sam Apr 30, 2011 2:29 am

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
vineri apare ep? si celalalt peste 2 sapt?
sper ca nu sunt pauze

“I'm a renegade,it's in my blood.”
http://avrillavigne.forumz.ro

13 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Sam Apr 30, 2011 5:35 am

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
si eu sper ca nu vor mai da cu intreruperi...totusi , sunt ultimele doua episoade,ar fi un adevarat chin sa faca pauza intre ele!

14 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Sam Apr 30, 2011 2:23 pm

adina_cristina305

Mundane
Mundane
Apropo de mormant ... Da , cred si eu ca o sa moara cineva din familia Elenei (ma rog, din "clanul" Glbert) ..DAR Jenna nu e Sommers ??Neutral ... Eu asa tin minte ... Poate e un mormant "de forma" pentru Elena dar sincer ... Jenna e Sommers , ca mama Elenei .. Nu stiu ce sa zic... :-??

15 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Dum Mai 01, 2011 2:18 am

kmy

Burning Veins
Burning Veins
pai nu este un Gilbert, adica mormantul ala e langa mormantul Gilbert deci e cineva din familie nu neaparat unul cu acelasi nume:)) Cred ca Jenna moare. sunt sigura:))

16 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Dum Mai 01, 2011 3:07 am

вα∂ vαмριяє

Bitten Human
Bitten Human
În primul rând vreau să spun că scena cu mormântul îmi pare ca tăiată din alt serial/alt sezon laughing). Părerea mea e că nici Jenna, nici Jeremy, nici John nu mor. În primul rând, pe Jenna o cheamă Sommers, pentru sacrifiu e posibil să moară, nu neg asta, dar nu e acela din promo mormântul ei. John este şi el exclus. Prima dată m-am gândit la posibilitatea ca Damon să-şi fi ieşit din minţi, atunci când acesta i-a zis că i-a distrus viaţa Elenei, şi să-l omoare, dar apoi mi-am amintit că ar fi putut, pentru că John are inelul. De asemenea, Jeremy nu intră nici el în discuţie din acelaşi motiv : are inelul, asta ca să nu mai adaug că în ultimele 2 episoade ştim cu toţii că a stat ascuns pe undeva cu Bonnie ( care, btw, ar trebui să apară cât de curând! laughing)
Deci, rămân două variante, fie mormântul e al părinţilor Elenei şi e tăiată secvenţa din alte episoade pentru suspans, fie este teoretic mormântul Elenei, pentru a-l face pe Klaus să creadă că a murit. Am văzut acolo un picior cu nişte pantofi cu toc destul de... cred că este piciorul Jennei, iar mâna cu floarea îmi pare a fi a lui Damon/Stefan. În fine, asta chiar n-am de unde să ştiu, dar fac presupuneri. laughing

http://www.facebook.com/ioanna95

17 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Dum Mai 01, 2011 3:16 am

Vizitator

Vizitator
M-am gandit la o chestie,si sper sa fie asta.
Poate e un mormnat de forma ca sa-l faca pe Klaus sa creada ca Elena e moarta si asa scapa toti de el,si exact ca si cu Bonnie,ca sa merga faza,stie decat o singura persoana sau doua inafara de Elena,si anume Stef si Damon.
Sper din inima sa fie asta.

18 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Dum Mai 01, 2011 9:24 pm

Akane_san

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Deabia astept sa vad ce se va intampla. Insa am o mare nelamurire. Damon a fost muscat de catre Tyler. Si stim foarte bine ce s-a intamplat cu Rose. Ce se va intampla cu el? El incearca din rasputeri sa o salveze pe Elena, dar cu el cum ramane?? Nu cred sa fi descoperit careva cum se trateaza muscatura de varcolac. Damn

"If you'd teach me to swear in Russian, I might have a new appreciation for it."
"You swear too much already."
"I just want to express myself."
"Oh, Roza… You express yourself more than anyone else I know.".

19 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Lun Mai 02, 2011 1:19 am

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
am cateva spoilere preluate de pe tumblr...le pun aici deoarece au legatura cu episoadele astea doua , 21 si 22 .. bigsmile

1.Este cu adevarat o scena in care Damon cade din picioare.
2.Sunt o groaza de scene Delena.
3.Cineva va spune "Nu te pot pierde" insa acela nu va fi Damon.
4.Klaus o obliga pe Elena sa priveasca cum pierde tot ce iubeste.
5.John si Jeremy sunt prezenti la inmormantare.
6.Planul lui Bonnie de a`l ucide pe Klaus esueaza...
7.Lucruri socante care se intampla in episodul final nu au nimic de a face cu Delena.
8.Va fi un sfarsit de sezon sangeros si toti cei care au supravietuit ritualului sunt in pericol.Klaus o va tortura pe Katherine!
9.Spre deosebire de finalul sezonului 1 in care lucrurile par sa mearga ceva mai bine,in finalul sezonului 2,tot ce poate sa mearga rau , va merge rau!
10.TRadari!Lucrui intunecate vin in Mystic Falls.
11.Deasemenea,lucrurile care se petrec in episodul 22 nu ar avea nimic de a face cu Klaus.
12.Trei personaje vor muri ,iar dupa ritual Elena va deveni mai .."intunecata".
13.Are loc o inmormantare la sfarsitul episodului 21 si este in "cinstea" unuia dintre personajele pe care nu`l vom revedea in sezonul 3.
14.In sezonul 3 ,personajele principale inca se vor confrunta cu Klaus.
15.Elena il va ierta mereu pe Damon,indiferent de ce face,pe cine ucide.
16.Klaus va fi prezent un timp destul de indelungat,sau cel putin pana cand ii vom intalni familia,in special pe tatal sau.
17.Mai mult de un personaj va muri : Jenna, Alaric, Katherine, John, Liz, Matt,3 din ei nu`i vom revedea in sezonul 3.
18.Greta este cu mult mai puternica decat Maddox.
19.Elena, John, Jeremy, Caroline, Matt and Stefan vor asista la inmormantare iar tipa/tipul care a scris asta spune ca : " ma indoiesc ca Elena ar asista la propria inmormantare" =)))
20.Cam atat ....a..si ...tipul/tipa ne mai spune urmatoarele :
"2x22 will in some ways mirror “Founders Day” and many things that happened in both seasons will blow up in characters faces.

You are terrified of Klaus already? Aww, and he is just getting started, you know. Next episode is all about him taking away the things elena cares and loves before the sacrifice. he is ultimate psycho and he will paint the town red next episode - a something that will have a huge impact on bloody events in the finale(which does not involve klaus)"
L`as traduce , dar trebuie sa fug la scoala!

20 Re: Poze Promotionale & Screencaps la data de Lun Mai 02, 2011 11:29 am

anuska21

Darkened Hopes
Darkened Hopes

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum