Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Episode 18 CHAT

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Episode 18 CHAT la data de Joi Apr 14, 2011 10:57 pm

DEstiny

Moderator
Moderator
Aici puteti discuta despre episod. bigsmile

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

2 Re: Episode 18 CHAT la data de Joi Apr 14, 2011 11:26 pm

вα∂ vαмριяє

Bitten Human
Bitten Human
OH MY GOD! În general foarte rar plâng, eventual vărs câteva lacrimi şi îmi trece...dar în dimineaţa asta, când m-am uitat la episod şi am crezut că a murit Bonnie, am început să ţip şi să plâng! Doamne, făceam ATÂT de urât! Deci nu-mi venea să cred...şi când am văzut că a deschis ochii eram gen"oh my goood:O" <3 Deci EPIC !!!! Pur şi simplu n-am cuvinte! Fazele de la dans cu Damon şi Elena, faptul că Elijah este iar viu...deci mă uimeşte din ce în ce mai mult serialu' asta! ÎL ADOR! Şi sper că nu iau pauză de Paşte...:-s:(

http://www.facebook.com/ioanna95

3 Re: Episode 18 CHAT la data de Vin Apr 15, 2011 1:28 am

anomar

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Acum ma apuc de vazut si eu episodul si chiar ma pregateam sa va spun ca mi-e dor de episoade gen sezon 1/ep 22 sau sezon 2/ep 8. Abia astept sa vad dansul de care zice mai sus Andra!

4 Re: Episode 18 CHAT la data de Vin Apr 15, 2011 5:02 am

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
hmm...de ce ii scoate pumnalul lui Elijah? Shocked daca el e viu, se va razbuna pe ei! si unde ar ajunge astfel? Huh?!
Bonnie moarta... era imposibil! nu cred ca ar mai fi avut farmec serialul fara micuta vrajitoare care-si apara cea mai buna prietena yaayyyyyyyy!
Jenna cand apare? mi-e dor de ea! si de certurile ei cu John bounce
dansul a fost dragut! Damon e atat de...de...de...hazliu laughing si "I will always choose you!" sau ceva de genul...

5 Re: Episode 18 CHAT la data de Vin Apr 15, 2011 5:31 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
ce pot sa spun.la inceput chia r am crezut ca o sa moara bonnie,dar parca ceva imi spunea ca Damon mai are un plan de rezerva.ultima parte cand ii spune ca o va alege pe ea a fost :x
dar nu ii inteleg gestul de la sfarsit.

6 Re: Episode 18 CHAT la data de Vin Apr 15, 2011 6:54 am

Bibi

Burning Veins
Burning Veins
deci cand dansa damon cu tipele alea doua...no comment laughing m-am cam panicat cand i-a inchis ochii lui bonnie, pana atunci am fost sigura ca va fi bine, ca probabil i-a dat damon sange si isi va reveni curand... dar pt cateva secunde chiar am crezut ca s-a dus Neutral anyway, thank god ca e bine. chiar ca ar fi fost trist sa-i moara inca o iubita lui jer (atunci am fi putut declara oficial ca e blestemat baiatul)
imi pare rau pt caroline... daca matt nu s-ar preface, daca n-ar fi fost intreaga seara atat de fake in ce-i priveste pe ei doi...ar fi primit cu felicitari premiul pt cuteness. dar bine ca trebuie sa fie matt un tradator derutat :-< de fapt si de el mi-e mila... si de liz
imi pare rau si pt kat Neutral klaus e sadic rau Neutral
finally, elijah se intoarce!!! me very happy bigsmile

7 Re: Episode 18 CHAT la data de Vin Apr 15, 2011 7:26 am

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
nu am mai plans in viata mea la filme da acuma...kat cica era de partea lor si daca si ii zicea la tampitu ala sa o omoare de ce il ajuta?matt ii un dobitoc i jumatate,pe langa ca caroline moare dupa el ,se si intelege cu mumasa.Team bonnie

“I'm a renegade,it's in my blood.”
http://avrillavigne.forumz.ro

8 Re: Episode 18 CHAT la data de Sam Apr 16, 2011 10:56 am

AnnieS

News Vamps
News Vamps
ce episod
bonnie - s-a dovedit a fi o adevarata prietena , ma bucur ca nu a patit nimic desi m-am speriat putin la inceput bigsmile
damon - a fost foarte tare episodul asta , a fost foarte funny la dansul cu elena , dar mai ales la cel cu tipele alea:D si mi-a placut ce i-a zis elenei la sfarsit si anume ca mereu o va alege pe ea
stefan - e prea calm in ultima vreame , nu prea mai iese in evidenta cu nimic
matt - ma enerveaza , cum poate fi asa prefacut > abia astept sa se intoarca tyler pentru ca el se potriveste mai bine cu caroline
klaus - diabolic , dar are niste replici tari.
kath - mi-e mila de ea , sper sa nu o omoare bigsmile

elijah is back
bigsmile imi place , devine din ce in ce mai interesant

“Cuando alguien desaparece de tu vida, puede que no vayas a volver a ver a esa persona nunca más o sí, podrás decirle todas las cosas que te quedan, que te gustaría decirle, cojes papel y lápiz y escribes una carta que puede ser eterna o puede ser una palabra, se las escribes a esa persona que se fue, pero no la mandas, en vez de eso la doblas la acercas a una llama y la quemas, se la lleva el viento y así el dolor no se te queda tan dentro”. (TGDT)

9 Re: Episode 18 CHAT la data de Lun Apr 18, 2011 1:59 pm

Lina97

Mundane
Mundane
WOW.......
Imi place la nebunie scena de la urma cu "I will always chose you"
Imi era foarte dor de asa scene.
Nu inteleg de ce Elena a scos pumnalul...
Sau poate vrea ca sa-l omoare pe Klaus...
O, da! Imi place si ce-i spune Damon lui Stefan la sfirsit!
E super tare episodul
Delena 4ever...!!!!!!!!!!!!
=)

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum