Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Kelley Armstrong - Luna Plina

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Sam Apr 10, 2010 9:08 pm

iWantUtoTurnMe

New-born vampire
New-born vampire
Am citit si eu cartea cam acum 1 an si mi-a placut f mult. :love: Si amuzanta si serioasa in acelasi timp + ca subiectul de unul din pref mele. ;)

^ vezi daca o gaseshti aici: http://www.pdfqueen.com/pdf/ke/kelley-armstrong-luna-plina-in-romana/

27 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Dum Apr 11, 2010 12:19 am

cristinakitty

Burning Veins
Burning Veins
am citit si eu cartea anul trecut, prin noiembrie. i-o luasem cadou unei prietene care mi-a dat-o s-o citesc eu prima:D. imi place mult de Clay. o sa apara cartea a2-a la Bookfest? sau mai e vreun targ in vara pe care eu nu-l stiu?bigsmile
oricum, merita citita! ;)

28 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Sam Apr 17, 2010 12:12 pm

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker

Elena Michaels este singura femeie vârcolac din lume, transformată cu zece ani în urmă de iubitul ei. Tocmai când ajunge şi ea să se obişnuiască cu această situaţie înfricoşătoare, o tânără vrăjitoare îi spune Elenei Michaels că un grup de oameni de ştiinţă răpesc fiinţe supranaturale pentru a face experimente pe ele. Elena ignoră avertismentul. Însă curând va fi confruntată cu adevărul despre “Lumea Cealaltă”, când este răpită şi aruncată într-o celulă împreună cu vrăjitoare, vampiri, şamani, semi-demoni şi alţi vârcolaci. Elena descoperă în scurt timp că a avea de-a face cu colegii ei captivi este cea mai mică dintre grijile ei. În această închisoare, cei care au cheile celulelor sunt adevăraţii monştri.

29 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Joi Iun 24, 2010 1:46 am

purple.f

Mundane
Mundane
trebuie sa recunosc: kelley armstrong e bestiala!!! am citit prima si a doua carte si m-am oprit doar ca sa ma apuc de VD :b:): . o prietena a reusit sa ajung pe la a 4-a si mi-a spus doar ca personajele incep sa se cam schimbe. puteti gasi cam primele 7-8 in format pdf si a 9-a in word pe torrentbox.com . de asemenea tot de acolo am gasit si celelalte lucrari ale scriitoarei. daca in nici un fel nu puteti sa le descarcati de pe torrent, lasati e-mail cu cerintele si le trimit cat pot de repede. asta ca sa nu facem postare de download link :

30 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Vin Iul 09, 2010 12:45 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
sper ca in curand sa publice editura tritonic si urmatoarele volume din serie.din cate am vazut ca publica cate un volum pe an.mi-as dori sa publice anul acesta si vol 3 si sa nu asteptam pana in 2011.
din cate am citit pe wiki in seria formata momentan din 11 volume,in 4 volume naratoarea e elena.celelalte au ca naratoare alte femei supranaturale(vrajitoare,varcolaci).

31 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Lun Iul 12, 2010 4:36 am

cristinakitty

Burning Veins
Burning Veins
mda, si eu sper sa apara urmatorul volum anul acesta desi ma cap indoiesc...
totusi cred ca printre ceilalti naratori nu se afla si alte femei varcolac, asta daca nu cumva se gandeste cineva sa mai transforme si alte femei...care sa si supravietuiasca. ma gandesc mai degraba ca ar putea fi vorba de semi-demoni, totusi...
oricum, primele doua au fost geniale, pacat ca daca publica in ritmul asta riscam sa citim volumul 11 peste vreo 9 ani...iar autoarea a spus ca mai scrie la aceasta serie in continuare....imbatranim si tot n-o s-o terminam Rolling Eyes

32 Carti fictiune la data de Mar Aug 10, 2010 12:11 pm

dutu_cornelia

Mundane
Mundane
Buna. Vroiam sa ofer daca doriti carti, doar ca sunt pdf-uri si sunt in limba engleza. Ador sa citesc si unele le cumpar altele le gasesc pe net, mai fac si schimb cu diferiti prieteni, asa ca daca sunteti interesati dati-mi un mesaj . ebook.muncom.com in fata cu www gasiti detalii despre carti pe care le am.

33 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Dum Ian 02, 2011 9:47 am

kryptonite

Moderator
Moderator
am citit decat luna plina. Clay este peferatul meu
Trebuie sa recunosc ca (scuzati cacofonia) cartea este geniala. Scenele de sex sunt foarte "delicioase" laughing. Imi place idee de singura femeie varcolac din lume si este interesant sa vedem cu ce probleme se confrunta ea. Dar este si mai interesanta relatia ei cu clay. face toti banii cartea asta

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

34 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Dum Ian 16, 2011 2:23 am

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Am citit si eu primele doua volume si sunt geniale. Traiasca Kelley Armstrong. Actiunea ma captivat, personaje dragute.... astept filmul( s-ar putea sa-l astept mult si bine laughing) )

35 Re: Kelley Armstrong - Luna Plina la data de Mier Sept 07, 2011 12:20 pm

maddie_muhaha

Initiate
Initiate
Noutăţi despre al treilea volum din seria "Femei din lumea de dincolo":
A TREIA LUNĂ PLINĂ va fi MAGIE DE DOI BANI!
Citiţi punctul 3.
E minunat că Leda va publica următoarele volume + se zvoneşte că volumul 3 va apărea în octombrie - noiembrie, toamna aceasta, în librării ! yaayyyyyyyy!

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum