Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Dark Angel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Dark Angel la data de Joi Mar 31, 2011 10:47 pm

Dhampir.Addiction

Shattered Destiny
Shattered Destiny

Organizarea unei armate de copii cu superputeri date de un ADN complex (de la toate animalele cate putin) este scopul unei corporatii: Manticore.
Acest vis e spulberat in momentul in care cativa copii scapa din tabara de pregatire. Instinctul de supravietuire ii ajuta sa traiasca dar fiecare e pe cont propriu. Max ,o fata mai speciala, fura pentru a trai, dar viata ei ia o intorsatura colosala cand fura din casa unui justitiar, Logan. El facea dreptate intervenind peste orice program televizat sub numele de Eyes Only, demascand crime si nedreptati, uneori santaja oameni cu functii superioare pentru a indrepta lucrurile. El descopera trecutul acestei fete (indragostit fiind de ea) si vrea sa distruga impreuna cu ea corporatia Manticore. Ajutandu-se reciproc vor incepe o viata plina de aventura, risc si suspans. Max incearca sa il ajute adunand dovezi impotriva tintelor lui, iar Logan o ajuta sa isi gaseasca prieteni, dar si sa distruga "trecutul" ei, corporatia care inca mai functiona.

Deci pot sa spun ca eu si cu mama suntem indragostite de serialul asta. Il urmarim zilnic, de la ora 18.00, pe AXN. :X:X

2 Re: Dark Angel la data de Joi Mar 31, 2011 11:46 pm

cata0z

Kinky Vamp
Kinky Vamp
si mie imi place mullt
desi l-am cam abandonat in ultima vreme laughing) dupa ce termin house m.d... o sa termin si dark angel e genial serialul
si ii multumesc lui Ale ca mi-a zis de el pe calea asta

"Humanity takes itself too seriously. It is the world's original sin. If the cave-man had known how to laugh, History would have been different."

I'm not a body with a soul, I'm a soul that has a visible part called body.

No one loses anyone, because no one owns anyone. That is the true experience of freedom: having the most important thing in the world without owning it.

3 Re: Dark Angel la data de Vin Apr 01, 2011 3:15 am

Imaginary Owl

Nightshine
Nightshine
deci cata,inca un serial comun laughing
am inceput sa ma uit la el pe axn si ma uit si la sezonul 1 pe net si il ador ador ador
pacat ca sunt numa 2 sezoane Neutral

4 Re: Dark Angel la data de Vin Apr 01, 2011 6:01 am

Dhampir.Addiction

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Am auzit niste zvonuri cum ca va aparea in curand si sezonul al 3-lea, dar nu stiu sigur 100% de unde am auzit. Cert este ca abia astept sa apara. ;)

5 Re: Dark Angel la data de Vin Apr 08, 2011 7:02 am

Imaginary Owl

Nightshine
Nightshine
vai ce bine daca ar aparea sper sa apara daca apare nu mai pot de nerabdare

6 Re: Dark Angel la data de Vin Mai 13, 2011 10:36 pm

Flory

Coven Leader
Coven Leader
Mi-a placut serialul.Initial al vazut sezonul 2,cu jensen:">,apoi din nou primul.
E o poveste noua,pacat ca nu a fost continuata..

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Poezii scrise de Angel

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum