Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Never cry werewolf.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Never cry werewolf. la data de Mier Feb 09, 2011 4:47 am

~ Iz ~

Mundane
Mundane
:-?
Titlul topicului mi se pare ca este un titlu al unui episod [ din sezonul 2 ] din The Vampire Diaries. :-?
Umm.
Paai, stiu ca sunt noua si alea alea, insa mie pur si simplu iubesc sa editez imagini, iar criticile le astept mai jos.
Sunt de ceva timp inregistrata pe acest forum, dar nu prea am intrat, desi de acum incerc sa fiu cat mai activa posibil. Am cautat un forum cu VD pentru ca, pe langa ca sunt un mare fan, am si un proiect la scoala in care trebuie sa facem un blog cu lectura preferata [ ideea mea ] si, whatever, am gasit forumul, care se dovedeste a fi cel mai tare \m/ .
Whatever, sa nu intram in detalii despre mine, pentru ca nu de asta am deschis acest topic. Acestea sunt lucrarile mele:

Etc.

Nu stiu cum se procedeaza aici, insa mi-ar placea sa nu luati ceea ce am afisat [ fac numai la comanda ] si, mai ales, sa nu le scoateti semnatura, si anume "Criss", care se afla in fiecare imagine.
Sper ca va plac :-??

Si cand spuneam inainte ca fac la comanda, adica fac semnaturi, avatare, icon-uri, bannere, colaje, wallpapere s.a.m.d., la comanda.
Completati fisa asta, in caz ca doriti ceva, iar eu va fac "minunatia".

Cod:
Utilizator: -- numele utilizatorului --
Ce doriti sa comandati: -- avatar, semnaturi, banner, etc --
Marimi: -- daca nu aveti nici-o preferinta puteti spune asta --
Forumuri/Site-uri in care va fi folosita comanda: -- spuneti numele --

Umm. Probabil am fost cam narcisista mai sus :-??
Imi pare rau :-s
Adica, sper ca nu am facut nimic rau deschizand acest topic si sper ca nu am o bila neagra.
Oricum, sper sa va placa! :)

2 Re: Never cry werewolf. la data de Sam Iun 11, 2011 7:34 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Nu ai fost deloc narcisista
Ai dreptate cu furatul .Este urat ..este munca ta,asa ca nu este frumos sa-ti fie luate lucrarile.SDin partea mea o sa primesti numai laude,caci nu-s eu in masura sa comentez lucrari in PS laughing .Mie una imi plac toate foarte mult,si sper sa revii cu noi lucrari

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum