Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Episode chat

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 11:27 am

ToxiColors

Admin
Admin
eugenia a scris:Stai ca nu inteleg la urma:adica vampirii din VD,TB,Twilight nu sant adevarati,dar ai lui Rice si Stoker sant?Cred ca glumesti,nu?La 24 de ani sper ca ai aflat ca de fapt Mos Craciun si iepurasul nu exista de fapt

Eugenia as vrea sa tii cont de faptul ca iti poti exprima parerea si fara sa iei peste picior persoanele.Imi pare rau dar nu se tolereaza genul tau de exprimare si de aceea ai warn timp de o luna.Te rog sa nu se mai repete.

27 Re: Episode chat la data de Mier Dec 15, 2010 4:58 am

Imaginary Owl

Nightshine
Nightshine
Kamalian Ciranoush a scris:

Imi place legatura care se creeaza intre Caroline si Tyler. Ii vreau impreuna!

Iar Damon si Alaric sunt foarte tari laughing . Imi place ca cei doi colaboreaza si fac planuri, desi nu prea se au la suflet.

Luca e o dezamagire monumentala Neutral . Chiar nu ma asteptam sa stie de legatura tatalui sau cu Elijah... desi e posibil ca Jones sa-l fi obligat, cumva, s-o pacaleasca pe Bonnie. Sper sa fie asa :-s . Desi vreau ca Bonnie sa fie cu Jeremy <3 , Luka e simpatic si n-as vrea sa descopar ca e, intradevar, on the bad side.

Pfuu, abia astept sa apara episodul urmator, nu-mi vine sa cred ca abia in ianuarie apare :-< .
si eu sunt de acord cu tine despre Luca,este un baiat cute,nu meritam noi sa-l vedem in the bad side laughing.
Si Tyler si Caroline sunt asa sweet impreuna
Damon normal ca e tare .Si impreuna cu Alaric,parca sunt de neoprit .Si vai,astia din America,nu isi dau seama ca pana in ianurie,juma de glob poate o sa moara de curiozitate?laughing
can`t wait urmatorul episod

28 Re: Episode chat la data de Sam Dec 18, 2010 1:10 am

Roxana.

Mundane
Mundane
Si mie mi-a placut episodul asta! [ Desi trebuia sa astept pana anul viitor pentru urmatorul,ehh,merita si ei o vacanta. ;;) ] .

Tyler si Caroline ?
Fac un cuplu frumos.Tyler e mai...matur?acum.Sincer credeam ca o sa scape de acolo si o sa muste pe cineva sau chiar ii va face rau Carolinei. :)

Intre Stefan si Kat nu s-a intamplat nimic,eram aproape sigura.

Elijah,sincer nu stiu ce urmareste,asa ca astept sa vad.

Luka din cate am observat[sau poate doar mi se pare],simte ceva pentru Bonnie. Dar mi-ar place mai mult sa ramana cu Jeremy <3.

29 Re: Episode chat la data de Sam Dec 18, 2010 8:37 am

deejayfab

Mundane
Mundane
Si mie mi-a placut episodul asta! [ Desi trebuia sa astept pana anul viitor pentru urmatorul,ehh,merita si ei o vacanta. ;;) ] .

Tyler si Caroline ?
Fac un cuplu frumos.Tyler e mai...matur?acum.Sincer credeam ca o sa scape de acolo si o sa muste pe cineva sau chiar ii va face rau Carolinei. smile

Intre Stefan si Kat nu s-a intamplat nimic,eram aproape sigura.

Elijah,sincer nu stiu ce urmareste,asa ca astept sa vad.

Luka din cate am observat[sau poate doar mi se pare],simte ceva pentru Bonnie. Dar mi-ar place mai mult sa ramana cu Jeremy <3.
da sunt de acord cu tine si cred ca daca ar reusii sa se alieze cu Katherine sa ramana Stefan cu Elena si Damon cu Katherine ar fi super

http://deejayfab.weebly.com

30 Re: Episode chat la data de Sam Dec 18, 2010 9:22 am

Anne Marie.

Cold Silence
Cold Silence
uhm, au fost destul de creepy fazele cu taylor laughing
eu vreau ca bonnie sa ramana cu luka... fiindca sincer se potrivesc, desi acum ca imi dau seama ca el stie ca taicasu e malefic nush ce sa mai zic/ sa mai cred.
eram SUTA LA SUTA sigura ca faza dintre katherine si stefan e ceva de genul... adica un truct de al ei.
elena si stefan au fost asa de draguuuti la final :x eu vreau ca ei sa ramana impreuna, se completeaza. sau cel putin mi asa mi se pare.
arghh si vreau sa iasa katherine o data din cripta aia Neutral prea o lungesc. ori sa o omoare cineva klaus/ elijah - desi mie mi`ar placea sa nu moara laughing ori sa o scoata damon de acolo, uhm :-"
abia astept sa apara urm episod... si cand te gandesti ca apare abia in ianuarie. :-L
Ai o avertizare pentru scris ingrosat. Edit by Sheridan's Girl.

31 Re: Episode chat la data de Sam Dec 25, 2010 2:08 pm

rose

Mundane
Mundane
super ultimu episod:X:X...chiar nu ma asteptam la finalul asta....ma gandeam ca cine stie ce ideei o mai apuca pe Elena,Bonnie e putin cam naiva si ma enerveaza.. ..sper sa isi revina..darr imi place comportamentu lui damon :> ...e chiar total...bine saracu Stef ca a scapat de manipulatoarea de Kat:|...!Tyler..pfff:((naspa cu transformarea asta..e foarte dureroasa:(..sper sa nu devina un personaj rau pe parcurs..orcum serialu e misto...:x.pff pana in ianuarie:((grea asteptarea asta...

32 Re: Episode chat la data de Dum Dec 26, 2010 9:03 am

Anne Marie.

Cold Silence
Cold Silence
^ eu nu cred ca a fost chiar asa rau pentru Stefan sa stea cu Katherine, in sensul ca.. a iubit-o cu adevarat candva si la inceput cel atragea cel mai mult la Elena era aspectul. si se vede ca el inca tine - intr-un fel sau altul - la Katherine. ca altfel nu-l durea asa tare imaginea aia cu el si Kat, sarutandu-se si aproape ajungand sa-l faca dragoste... si pentru ca desi i-a spus ca o uraste, cred ca defapt nu e ura... nici iubire nu mai e, e doar indiferenta. si asa Stefan si dat seama ca poate rezista tentatie: nu a facut nimic ! a lasat-o acolo, nu a salvat-o, nici nu a sarutat-o, pur si simplu a facut fata. si eu zic ca era plictisitor daca nu ramanea el inchis acolo cu ea, a bagat putina intriga... mai ales cu acel promo : majoritatea am crezut ca se va intampla ceva intre Stef si Kat ! - sau cel putin asa am observat eu.
cat despre Bonnie... si pe mine ma enerveaza, dar nu fiindca e naiva. e felul ala al ei de a fi, de a face tot timpul lucrurile asa cum crede ea ca sunt corecte 8-| cel mai rau il raneste pe Jeremy si asta ma scoate din sarite. el chiar nu merita asta... deci scenaristii sunt sadici, zau laughing Jeremy chiar merita o fata care sa-l iubeasca alaturi, dupa toate prin care a trecut. Anna era perfecta pt el Neutral n-o sa inteleg vreodata dc au omorat-o... nu vad rostul/ sensul. Jeremy mi se pare cel mai chinuit personaj 8-| si restul sufera - in felul lor. chiar si Damon... dupa mine cred ca l-a durut sa-l vad pe Stefan cu Katherine, dupa mine el inca o iubeste... si o merita. O merita mai mult decat Stefan pt ca el era in stare sa moara pentru ea, a facut orice ca sa o aduca inapoi pe Katherine si sa o aiba...Sad si el sufera foarte mult, pur si simplu nu e corect. eu cred ca totusi nu o iubeste pe Elena , e doar confuz . eu cred ca sunt printre singurii care vor/spera ca Stefan sa ramana cu Elena, iar Damon cu Katherine... adica pe aici din cate am vazut majoritatea sunt team Damon - ca si mine- si team Delena laughing ma rog, stiti cum e: gusturile nu se discuta, iar parerile sunt impartite. iar ce am scris mai sus sunt doar simplele si umilele mele opinii, care pot fi gresite, sau poate nu chiar pe placul tuturor, dar eh ... bigsmile
eu una abia astept episodul care vine, sunt foarte curioasa.

33 Re: Episode chat la data de Vin Ian 28, 2011 5:48 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
In episodul asta nu mi-a placut cum a suferit Tyler.Si finalul a fost atat de rau Sad .
O urasc pe Jules aia .

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum