Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Episode chat

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1 Episode chat la data de Joi Dec 09, 2010 6:12 pm

eugenia

Initiate
Initiate
Deci am avut dreptate(desi unii de pe aici se indoiau):nu se intimpla nimic intre Kat si Stefan.Ca de obicei producatorii isi aplica tactica in promo si incearca sa induca in eroare.Episodul nu a fost nici prea rau,nici prea bun.Singura chestie incitanta zic eu e impacarea dintre Elena si Stefan si faptul ca,minuneeeee!Elijah cica joaca in echipa celor buni.Asta cu Elijah desi mi se pare trasa un pic de par,la cat de feroce era prima data cand a aparut si pe cati a omorat ca sa puna mana pe Elena,toot mi-a incalzit sufletelul.In rest,vestea "buna"e ca urmatorul episod mai nou va fi pe....27 ian! nails

2 Re: Episode chat la data de Joi Dec 09, 2010 11:56 pm

Vivianne.

Nightshine
Nightshine
Chiar daca sunt fana Delena,nu pot sa spun ca m-am intristat cand a aparut Stefan,ba chiar m-am bucurat.
Caroline si Tyler incep sa devina din ce in ce mai apropiat si...imi place,mi se pare un cuplu frumos,dar imi pare totusi rau pentru Rose si ma gandesc oare ce va pati?
M-am prapadit de ras cand Elena a aruncat cu perna in Damon,saracuta parca era un animalut.
laughing
Katherine ca de obicei ii baga fanteziile ei in cap lui Stefan,iar el o respinge...
Inca sunt putin in ceata in privinta lui Elijah...am inteles ca ar fi "bun",dar cred ca are si el interesele lui pe acolo...
In fine...episodul a fost de nota 10 ca de obicei. bigsmile
Acum am vazut promo-ul pt 12 si voi fierbe pana pe 27 ianuarie. nails

http://kaboom-freakoncrack.tumblr.com/

3 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 12:13 am

sabinutza10

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Frumos episod :)
Mi-a placut foarte mult de Tylor si Caroline...cum a stat ea langa el pana in ultimul moment...saracul ce dureri a avut Sad ce bine le-ar sta impreuna:X
Mi-a placut cum au tachinat-o damon si jermy pe elena:)))
In episodul asta mi-am dat seama ca le sta bine lui stefan si elenei impreuna...nu credeam ca voi spune asta vreodata:D...never say never
A inceput sa-mi placa si mai mult de rose...imi place cum ii sta cu damon
ati avut dreptate cu visul ala....katherine chiar e manipulatoare
Elijah e bun...asta e bine.
Mi-a placut episodul:D
Pana apare urmatorul...pffff....nu stiu ce facem:)))

4 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:15 am

Karmen

News Vamps
News Vamps

Ultima editare efectuata de catre Karmen in Vin Dec 10, 2010 11:07 am, editata de 1 ori

5 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:15 am

Chandra

Bitten Human
Bitten Human
Nu cred ca inca putem sa il numim pe Elijah un personaj pozitiv .... eu cred ca doar isi urmareste interesele. si daca va fi nevoie sa ucida pentru asta o va face ... sau cel putin va incerca
Cat despre "vampire barbie" incepe sa imi placa din ce in ce mai mult de ea. parca se trezeste la realitate de cand e vampir
Eu sunt curioasa ce se va intampla cu Rose ... chier vroiam sa aflu ce se intampla cand un vampir e muscat de un varcolac. bigsmile
Cat despre Luka .... ce pumn in fata i as da ... numa ca sa ii dispara moaca de copil dulce si nevinovat. Bonie ar fi trebuit sa si dea seama ca o piatra asa importanta nu se distruge asa usor ...
Si mie mi a placut cum au tachinat o Damon si Jermy pe Elena laughing

6 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:18 am

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
A fost un episod bun, imprevizibil aşa cum îmi place mie. Era sigură că Elijah vrea să se răzbune pe Klaus. Nu pot să spun că mă bucur pentru eliberarea lui Stefan. Îmi doream o apropiere între Elena şi Damon. Mi-au plăcut scenele cu Caroline şi Tyler. Very sweet! Fata asta Jules e foarte nesuferită dar trebuie să recunosc că este inteligentă. Katherine e o psihopată. Bine că Elijah nu a eliberat-o şi pe ea. Ar fi fost o catastrofă. Despre Rose nu ştiu ce zic. Sper să nu moară, chiar dacă nu o vreau cu Damon. Sper doar să apară Klaus mai repede şi să-i aflăm intenţiile ascunse. Că asta cu blestemul e fumată. Per total un episod bun. Până pe 27 ianuarie, mă voi usca de nerăbdare.

PS: Bonnie e o vrăjitoare începătoare, nu are de unde să ştie că o piatră nu se distruge aşa uşor. La unele chestii e chiar pricepută, dar ea e foarte naivă.

Ultima editare efectuata de catre Delena in Vin Dec 10, 2010 1:19 am, editata de 1 ori

7 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:19 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Am pus promo-ul pe la alt topic, o sa vezi Chandra ce se intampla cu Rose. Alte spoilere:

Are we going to see Rose again on The Vampire Diaries? — Michelle
ADAM: Yep, and sooner than you think. I’m hearing that she’ll pop back up in order to help Damon and Stefan with a mysterious mission. First stop on their quest: a visit to another vampire savant who knows everything about everything in the world of bloodsuckers. He’s willing to hand over the dangerous info Damon and Stefan seek — but only in exchange for a day-walking ring.

Episodul urmator se va numi “The Descent”.

8 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:27 am

cata0z

Kinky Vamp
Kinky Vamp
e bine daca Rose nu pateste nimic
chiar imi place cuplul Rose&Damon

asa...
pai
ce sa zic?
a fost un episod.. bun
Ma asteptam sa ni-l arate pe Ty putin mai mult, dar de.... n-a fost sa fie..
mi-a placut impacarea lui Stefan cu Elena.. cand s-a dus la ea. a fost sweet

si faza cu damon, elena si jer =))))) si cu perna..
a fost foarte tare laughing))

Elijah nu e personajul bun.. siguuur laughing
dar ma bucur ca a lasat-o acolo pe Kat... intr-un fel..
desi in alt fel imi pare rau... era mai interesant daca putea umbla libera.. si sa se bage intre Stefan si Elena laughing)

apoi visul.. hmm da
=)) ma asteptam sa nu fie ceva real..
nu e prima data cand promo-urile ne arata realitatea distorsionata...

astept episodul 12 mai repede :x

"Humanity takes itself too seriously. It is the world's original sin. If the cave-man had known how to laugh, History would have been different."

I'm not a body with a soul, I'm a soul that has a visible part called body.

No one loses anyone, because no one owns anyone. That is the true experience of freedom: having the most important thing in the world without owning it.

9 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 4:29 am

coca81

Mundane
Mundane
va rog spuneti-mi si mie unde ati vazut ep.11(un link ceva)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 4:40 am

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
http://www.vplay.ro/watch/s6qr2mx1/

Sper să fie bun link-ul.

11 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 8:42 am

Imaginary Owl

Nightshine
Nightshine
deci asa m-am speriat cand l-am vazut pe elijah sau cum l-o chema acolo Neutral
si eu as fi vrut ca stefan sa nu viseze partea acea ...
nu stiu daca mai pot astepta pana anul viitor Neutral

12 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 9:40 am

AnnieS

News Vamps
News Vamps
ce episod

ma bucur asa mult ca nu s-a intamplat nimic intre kath si stefan ,ca a scapat de acolo si s-a impacat cu elena (acum vreau sa le vad pe fetele care "urlau" saptamana trecuta ca stefan nu e ceea ce pare )
imi pare rau pentru rose, dar cineva trebuia sacrificat ,sper totusi sa isi revina bigsmile
damon pus pe glume episodul asta ,mi-a placut faza dintre el si elena cand a aruncat cu perna dupa el laughing si faza cu jules cand i-a zis ca a fost marcat ,se oftica putin si ii era teama ,mai ales cand a ajuns acasa cum a inchis el usa si era atent la tot
bonnie e cam toanta, are prea mare incredere in luka, mie nu imi place tipul ala si nici taica-su No way
tyler a avut parte de o super transformare, mi-a placut , mai ales faptul ca caroline a fost langa el, sunt draguti impreuna
eliaj e din ce in ce mai confuz , insa e clar ca tot ce face, face in favoarea lui laughing si inca o data ne-a demostrat ca e un personaj fff puternic de l-a scos pe stefan din mormant Shocked

cam atat bigsmile
ah, era sa uit, mi se par prea scurte episoadele laughing

“Cuando alguien desaparece de tu vida, puede que no vayas a volver a ver a esa persona nunca más o sí, podrás decirle todas las cosas que te quedan, que te gustaría decirle, cojes papel y lápiz y escribes una carta que puede ser eterna o puede ser una palabra, se las escribes a esa persona que se fue, pero no la mandas, en vez de eso la doblas la acercas a una llama y la quemas, se la lleva el viento y así el dolor no se te queda tan dentro”. (TGDT)

13 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 10:45 am

claudia_bb

Graphics Vampire
Graphics Vampire
nu mi s-a parut un episod stralucit in comparatie cu anteriorul.nimic special ...mi-a parut rau de kat ca saraca chiar pare ca il iubeste pe stef dar ca si damon nu are nicio sansa la iubire Sad

http://paintingmyreality.tumblr.com

14 Re: Episode chat la data de Vin Dec 10, 2010 1:17 pm

Bibi

Burning Veins
Burning Veins
well, n-a fost exact ceea la ce ma asteptam, mai ales pt sfarsit de mijloc de sezon... dar transformarea lui ty a salvat episodul bigsmile
ok, pe rand...
incep cu asta pt ca m-a enervat la culme - nu pot sa cred cat de naiva e bonnie! adica, pana si ea e constienta ca facut o prostie de zile mari cand a luat puterea lui luka si ca e dreptul lui sa fie suparat, dar cand el o iarta dupa 2 secunde si ii arata n-zeci de carti de vrajitorie si-i zice ca o ajuta sa desfaca vraja...chiar nu banuieste nimic???nu i se pare dubios ca o ajuta asa, just like that, dupa ce ca ea aproape l-a omorat? si chiar a crezut ca o vraja asa puternica se poate indeparta cu o duzina de lumanari si o incantatie repetata de vreo 3-4 ori...si gata?come on, vorbim de o vraja veche de secole...duh >.< on the other hand, bonnie primeste puncte in plus ca a facut vraja ca s-o tina pe elena in casa...altfel cine stie ce alta idee geniala ar mai fi avut si fata aia
totusi, jer si elena nu m-au mai enervat de data asta elena pt ca a fost blocata in casa si n-a avut ce tampenii sa faca, jeremy pt ca a fost simpatic cred ca baiatul ala chiar e putin nebun laughing... adica, s-a imprietenit cu barbatul (ma rog, vampirul) care l-a omorat, s-a aliat cu el... si acum au ajuns sa rada impreuna de biata elena a fost atat de draguta scena cand jer era cu capul in poala elenei, elena era furioasa, damon se asigura ca o enerveaza si mai tare, iar jer doar radea
elijah...aaa, i don't trust the guy Neutral nu cred ca n-are ceva intentii ascunse. ma deruteaza actorul pt ca are uneori niste priviri asa inocente ca-mi vine sa zic "da, clar, elijah is a good guy" hell no... si oricum, de ce vrea sa-l omoare pe klaus? in fine, cat timp nu omoara pe nimeni altcineva (jenna de ex), eu n-am probleme cu el... si macar a facut o fapta buna ca i-a pus pe luka si taica-su sa-l scoata pe stef din mormant (si felicitari elenei ca a stiut sa negocieze )
asa, faimosul mormant... sper ca toti fanii (si acum ma refer mai mult la cei de afara) care s-au isterizat de o saptamana incoace ca "vai cum poate stefan sa faca asa ceva, cum poate s-o insele pe elena blablabla" sunt multumiti acum ...eu nu sunt pt ca 1.au mai folosit ideea cu "katherine intra in capul lui stefan si il face sa viseze aiureli", deci n-a fost original; 2.nu e ca si cum as vrea ca stef s-o dea in bara (chiar nu vreau!)... dar el inca simte ceva pt katherine (oricat ar nega) si am sperat ca daca se intampla acum ceva intre ei, o sa-si dea seama si el ca mai exista ceva acolo, he's not over her. si daca ar fi fost in stare sa accepte ca a simtit/simte ceva pt ea, poate dupa o vreme ar fi putut sa spuna "ok, gata. am iubit-o, dar acum nu mai simt nimic, i'm moving on, nu o mai iubesc decat pe elena"... desi pe de alta parte imi place conflictul asta al lui...face personajul mai interesant dar in orice caz, daca asta n-a fost dovada de iubire, ca i-a fost fidel elenei chiar daca nici nu erau impreuna...atunci nu-mi dau seama ce altceva ar trebui sa faca bietul baiat ca sa demonstreze cat o iubeste pe elena. si presupun ca acum sunt impreuna iar, nu? i'm happy if they're happy...si la ce figuri au avut cand s-au imbratisat, o sa presupun ca asa e
si chiar daca imi vine s-o fac scorpie pe katherine pt chestia cu visul...nu pot. pt ca l-a ajutat pe stef cand i-a zis despre isobel (cum de nu s-a gandit nimeni la ea pana acum?) si in caz ca o vor gasi si o vor convinge sa-i ajute, ar trebui sa-i multumeasca lui kat, pt ca altcuiva nu i-a trecut prin cap sa-i ceara ajutorul lui isobel! stef chiar a fost crud ca lasat-o acolo Neutral bine, stiu ca n-avea ce face, dar...s-a dus, asa pur si simplu, dupa ce ca ea i-a demonstrat cu un minut in urma ca tine la el si e dispusa sa ajute (more or less) daca asta inseamna ca el o sa aiba putina incredere in ea... she's in love with him and he's in denial :-<
schimband specia...jules is a bitch bigsmile si parca imi vine sa-i fac baie in wolf's bane dar in acelasi timp imi place ca e desteapta tipa... sunt curioasa pe cineva a sunat cand era in masina think "you've been marked" a fost tare laughing i mean, chiar l-a speriat pe damon si, sincer, cate persoane pot zice ca au reusit performanta asta? si nu mi-a venit sa cred ca damon chiar a ascultat de ric (how i love these two together bigsmile), s-a dus acasa si a incuiat usa Shocked puteam sa jur ca o sa faca pe desteptu' si o sa mearga dupa jules si o sa dea de naiba... e bine ca si-a dat seama ca avut ric dreptate si chiar a tinut cont de sfatul lui (hehe, damon se maturizeaza). iar rose primeste o foarte mare bila alba (si i se iarta ca in ep trecut s-a evaporat cand a aparut elijah) pt cum l-a impins pe damon si a incasat muscatura aia in locul lui. ma bucur ca ce-au stiut ei, ca muscatura unui varcolac poate omori vampiri n-a fost adevarat... dar mi-e groaza sa vad ce-o sa se intample mai departe pt ca sigur n-o sa fie prea frumos Neutral era clar ca o sa pateasca rose ceva fix acum cand a devenit mai simpatica Sad in episodul asta ea si damon chiar au fost adorabili... special friends si tipa chiar voia sa ajute... imi pare rau pt ea Sad
siiii...the best part of the episode bigsmile bine, poate ca sunt putin sadica daca tocmai asta mi-a placut cel mai mult, dar la cum a fost prezentata transformarea si la cat de bine au jucat michael si candice... ar fi fost imposibil sa nu-mi placa bigsmile momentan relatia dintre care si ty e preferata mea... o sa fiu multumita si daca o sa ramana numai prieteni dar si daca vor deveni un cuplu, pt ca au o legatura asa puternica si... speciala bigsmile a fost heartbreaking cum saracul ty trecea prin chinurile alea (sincer, jos palaria pt interpretarea lui michael...parca chiar l-ar fi torturat cineva, a fost wow!) si caroline a ramas cu el desi era periculos pt ea...si chiar daca era ingrozita tot nu a plecat decat atunci nu a mai avut incotro. and she came back! in mod oficial, caroline forbes e cea mai buna prietena pe care si-ar putea-o dori cineva :) and poor, poor ty, prin ce a trebuit sa treaca Sad... si cat ma bucur ca au aratat ca transformarea asta e a naibii de dureroasa! mi se pare normal, doar ti se modifica intreg trupul, se rup oasele ca sa ia forma scheletului unui animal, nu e o schimbare care se produce in doua secunde, asa cum a fost aratat pana acum in alte seriale/filme. yep, clar, sunt sadica... dar era nevoie de multa durere la scena asta
and now we wait pana la sfarsitul lui ianuarie....agonie Sad

15 Re: Episode chat la data de Dum Dec 12, 2010 5:22 am

madutzu97

Mundane
Mundane
vai saracu tyler...mio fost f mila de el:(....si elijah....mo uimit....adik noh....shi stefan:X...shi Luka sweet ca de obicei:X...ashtept urmatoruu:-ss

16 Re: Episode chat la data de Dum Dec 12, 2010 10:53 pm

DEstiny

Moderator
Moderator
Asaaa...se putea fara sa comentez eu ? =))
L-am vazut de vineri, insa nu aveam timp atunci sa comentez si mi-am amintit acum .
Sunt de acord cu Claudia...se putea mai bine.
M-am enervat sincer cand l-am vazut. Eu l-am injurat pe saracul Stefan si Damon ce face?! M-am suparat pe el ... laughing
Tyler si Caroline au fost super
Mi-a placut la final..cum l-a gasit...
Finalul final nu mi-a placut =)) special friend...i.auzi la ei :-j
Rose e draguta, parca totusi n-as vrea sa moara dupa ce am vazut promoul la 12. Imi pare rau de ea Sad
Elijah (nu stiu cum se scrie) s-a mutat la Elena sau mi s-a parut mie ?laughing
Oricum...ma bucur totusi ca l-a eliberat pe Stefan, desi imi parea rau de Kath Sad

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

17 Re: Episode chat la data de Lun Dec 13, 2010 12:43 am

вα∂ vαмριяє

Bitten Human
Bitten Human
Am văzut şi eu sâmbătă dimineaţă episodul, şi acum revin cu comentarii. bigsmile Deci super, fără cuvinte! Mi-a plăcut ideea lui Bonnie(sau a lui Damon) de a o închide pe Elena în casă...şi a fost inteligentă la fazele cu Elijah, a ştiut să-i ţină piept, nu s-a purtat ca o laşă.
Despre scena cu Stefan şi Kath...mă aşteptam să fie ceva la mijloc bigsmile, pentru că ştiam că Stef o urăşte(sau cel puţin vrea)...deşi sunt team Delena mi s-a părut foarte dulce scena când Stefan a intrat la Elena în cameră...şi totuşi, de ce i s-a văzut imaginea reflectată în geam?Din câte ştiu eu, vampirii nu se văd în oglinzi(geamuri în cazul de faţă) laughing.
Bonnie m-a cam dezamăgit...chiar e naivă rău de tot! Despre Luka nu ştiu ce să zic, aş vrea să se facă bun şi s-o ajute într-un final pe Bonnie...aşa ar fi frumos. xD
Katherine, ştiam eu că are sentimente undeva în adâncul ei! Mi-a plăcut cum a vrut să-l ajute pe Stefan, şi el chiar a fost...că a lăsat-o acolo. Sad Şi bună ideea cu Isobel...+1 ptr. Kath. :)
Chiar îmi pare rău pentru Rose...nu vreau să moară, e genială tipa! :)
Şi cam atât am avut de zis...acum trebuie să aşteptăm până în Ianuarie :-<.

http://www.facebook.com/ioanna95

18 Re: Episode chat la data de Lun Dec 13, 2010 2:20 am

anomar

Touch of Shadow
Touch of Shadow
L-am asteptat...l-am vizionat...mi-a placut! Apropierea dintre Caroline si Ty este chiar emotionanta si-mi dau seama cat se potrivesc. Interesant este si rolul lui Luka si-s curioasa cam in ce tabara se situeaza pana la final...e clar ca o cam place pe micutza Bonnie(momentan pare doar o marioneta a tatalui). Astept luna Ianuarie si sper ca serialul sa-si schimbe putin directia ca deja fanii lui Damon si ai Elenei o iau razna:))Ne cam ies fire albe in asteptarea a ceva, nu?
Va urez tuturor Sarbatori fericite si un an 2011 mai bun, mai cald, mai bogat spiritual!

19 Re: Episode chat la data de Lun Dec 13, 2010 10:03 pm

eugenia

Initiate
Initiate
era cineva mai sus care zicea ca nu stie ca vampirii se vad in oglinda(geam).daca mai tii minte scena cu elena si stefan de la terasa,cand el ii promite ca ii raspunde la orice intrebare,acolo el ii spulbera niste mituri despre vampiri si usturoi,apa sfintita,etc.numa in dracula e chestia ca nu apar in oglinda sau poze.in rest in twilight,true blood,vd,etc se comporta la fel ca oamenii normali.ca deh sant vampiri moderni....

20 Re: Episode chat la data de Lun Dec 13, 2010 11:55 pm

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
eugenia a scris:era cineva mai sus care zicea ca nu stie ca vampirii se vad in oglinda(geam).daca mai tii minte scena cu elena si stefan de la terasa,cand el ii promite ca ii raspunde la orice intrebare,acolo el ii spulbera niste mituri despre vampiri si usturoi,apa sfintita,etc.numa in dracula e chestia ca nu apar in oglinda sau poze.in rest in twilight,true blood,vd,etc se comporta la fel ca oamenii normali.ca deh sant vampiri moderni....

Nu există vampiri moderni sau vampiri de alt fel. Există doar vampiri. Chiar dacă nu ne place să recunoastem, nici vampirii din VD sau TB nu sunt vampiri adevăraţi. Vampirii lui Anne Rice sau Bram Stoker sunt. E aiurea să spui că sunt mituri atâta vreme cât de-alungul vremii s-a scris acelaşi lucru în N cărţi( mă refer la cum a fost conceput scenariul)

21 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 12:53 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
eu am citit toate volumele lui anne rice si pot sa spun sincer ca lestat nu e foarte diferit de eric din vampirii sudului.arogant,impulsiv,dur,rece dar carismatic,uneori bland,iubitor si tandru.nu putem spune ca doar un autor a scris despre felul in care sunt cu adevarat vampirii pt ca deocamdata nu avem nicio dovada ca ar exista sau ca ar aproba ce a scris anne rice sau stephenie meyer laughing fiecare vampir pe care-l intalnim in volumul preferat are insusiri pe care le au vampiri de cand au aparut in mitologie.punctul comun e nemurirea,dieta si faptul ca traiesc printre noi dar totusi ascunsi.in rest fiecare autor isi face vampirul cat mai original.

22 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 2:53 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
In primul rand, nu exista vampiri laughing

23 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 7:31 am

Kamalian Ciranoush

Mundane
Mundane
^ Daca urmaresti un serial cu vampiri, atunci ma gandesc ca trebuie, totusi, sa crezi macar putin ca exista vampiri...

Intrebarea care ma sacaie e: Elijah e demn de incredere?
Imi place personajul, dar tot simt ca ascunde ceva, ca nu se va tine de cuvant pana la capat... sper sa ma indoiesc :-s nu vreau ca Elena sa pateasca ceva.

Ma bucur ca nu s-a intamplat nimic intre Stefan si Katherine si ca el a iesit din mormant, in timp ce el a iesit de-acolo.
Si ma bucur ca Elena si Stefan s-au impacat, a fost asa draguta scena dintre ei de la sfarsit <3 .

Imi place legatura care se creeaza intre Caroline si Tyler. Ii vreau impreuna!

Iar Damon si Alaric sunt foarte tari laughing . Imi place ca cei doi colaboreaza si fac planuri, desi nu prea se au la suflet.

Luca e o dezamagire monumentala Neutral . Chiar nu ma asteptam sa stie de legatura tatalui sau cu Elijah... desi e posibil ca Jones sa-l fi obligat, cumva, s-o pacaleasca pe Bonnie. Sper sa fie asa :-s . Desi vreau ca Bonnie sa fie cu Jeremy <3 , Luka e simpatic si n-as vrea sa descopar ca e, intradevar, on the bad side.

Jules... cah! Nu-mi vine sa cred ca a muscat-o pe Rose :-s . Si e vina lui Damon, caci a provocat-o si sunt sigura ca va avea mari batai de cap din cauza ei. De parca nu avea destule probleme deja 8-| .

Pfuu, abia astept sa apara episodul urmator, nu-mi vine sa cred ca abia in ianuarie apare :-< .

24 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 8:52 am

eugenia

Initiate
Initiate
Stai ca nu inteleg la urma:adica vampirii din VD,TB,Twilight nu sant adevarati,dar ai lui Rice si Stoker sant?Cred ca glumesti,nu?La 24 de ani sper ca ai aflat ca de fapt Mos Craciun si iepurasul nu exista de fapt

25 Re: Episode chat la data de Mar Dec 14, 2010 9:21 am

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
eugenia a scris:Stai ca nu inteleg la urma:adica vampirii din VD,TB,Twilight nu sant adevarati,dar ai lui Rice si Stoker sant?Cred ca glumesti,nu?La 24 de ani sper ca ai aflat ca de fapt Mos Craciun si iepurasul nu exista de fapt

În primul rând schimbă-ţi felul de exprimare deoarece altfel am să o iau ca pe o jignire. În al doilea rând asta e părerea mea şi nu ai dreptul să mi-o conteşti, mai ales sub o astfel de exprimare. Nu ştiu câţi ani, nu mă interesează, dar din câte ştiu, nu te-am jignit şi nu te-am atacat în mod personal, aşa cum ai făcut-o tu.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum