Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

What nick suits you?

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: What nick suits you? la data de Lun Iul 12, 2010 11:05 am

MissPorcelain

Burning Veins
Burning Veins
You're 54% Nicknames Are

Smoochie Cuddlekins is your cute nickname, Cloud Razor T-shirt is your superhero nickname, Long Tooth Big Ears is your Villain nickname, Torn Apart Paper Yoyo is your Monster nickname and Hic-Up-Apple-Nod is your all-out-weird-nickname.

What Nickname Suits Your Personality
Take More Quizzes

CE NICKURI:))

27 Re: What nick suits you? la data de Joi Iul 15, 2010 7:33 am

Vivianne.

Nightshine
Nightshine
"Smookiekins is your cute nickname, Flying Underpants is your superhero name, Ugly Worn-Out Shoe Lace is your Villain nickname, Trashy Saggy pants is your Monster nickname and Bumble Noodle Q-tipper is your all-out-weird-nickname. " Cam ciudate...

http://kaboom-freakoncrack.tumblr.com/

28 Re: What nick suits you? la data de Mar Iul 27, 2010 5:34 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
You're 74% Nicknames Are

Mooksiecuddlepoof is your cute nickname, The Amazing Mailbox-Snowflake is your Superhero nickname, Gogo No-Hair is your Villain nickname, Big eye House Crasher is your monster nickname and Gilbonzo-Fig-Cheesecake is your all-out-weird nickname.

Take More Quizzes

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

29 Re: What nick suits you? la data de Lun Aug 09, 2010 1:55 am

Sheridan's Girl

Dead Sexy Vampire
Dead Sexy Vampire
You're 47% Nicknames Are

Smookiekins is your cute nickname, Flying Underpants is your superhero name, Ugly Worn-Out Shoe Lace is your Villain nickname, Trashy Saggy pants is your Monster nickname and Bumble Noodle Q-tipper is your all-out-weird-nickname.

Take More Quizzes

Serios?

30 Re: What nick suits you? la data de Joi Aug 19, 2010 6:11 am

вα∂ vαмριяє

Bitten Human
Bitten Human
You're 64% Nicknames Are

Smoochie Cuddlekins is your cute nickname, Cloud Razor T-shirt is your superhero nickname, Long Tooth Big Ears is your Villain nickname, Torn Apart Paper Yoyo is your Monster nickname and Hic-Up-Apple-Nod is your all-out-weird-nickname.

Take More Quizzes

http://www.facebook.com/ioanna95

31 Re: What nick suits you? la data de Sam Aug 28, 2010 4:01 am

kryptonite

Moderator
Moderator
You're 46% Nicknames Are

Smookiekins is your cute nickname, Flying Underpants is your superhero name, Ugly Worn-Out Shoe Lace is your Villain nickname, Trashy Saggy pants is your Monster nickname and Bumble Noodle Q-tipper is your all-out-weird-nickname.

Take More Quizzes

laughing)

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

32 Re: What nick suits you? la data de Dum Sept 19, 2010 6:20 am

DulceDiana

Initiate
Initiate
You're 68% Nicknames Are

Mooksiecuddlepoof is your cute nickname, The Amazing Mailbox-Snowflake is your Superhero nickname, Gogo No-Hair is your Villain nickname, Big eye House Crasher is your monster nickname and Gilbonzo-Fig-Cheesecake is your all-out-weird nickname.

Take More Quizzes

33 Re: What nick suits you? la data de Lun Sept 20, 2010 5:25 am

lleoaica

Touch of Shadow
Touch of Shadow
You're 45% Nicknames Are

Take More Quizzes

34 Re: What nick suits you? la data de Dum Feb 06, 2011 12:41 pm

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
You're 33% Nicknames Are

Pookiefoof is your cute nickname, Gladiator Bed-Warmer is your Superhero nickname, Hootie-Pumpkin-Evil-Doer is your Villain nickname, Fire-Nails-Hot-Feet is your Monster nickname and Pigtail Snooteroni is your all-out-weird-nickname.

Take More Quizzes

35 Re: What nick suits you? la data de Mier Mar 09, 2011 11:21 pm

Jumper's Eternity

Love Bites
Love Bites
You're 44% Nicknames Are

Flying Underpants la asa ceva chiar nu ma asteptam.

36 Re: What nick suits you? la data de Vin Oct 21, 2011 9:49 am

Alexia

Initiate
Initiate
Smoochie Cuddlekins is your cute nickname, Cloud Razor T-shirt is your superhero nickname, Long Tooth Big Ears is your Villain nickname, Torn Apart Paper Yoyo is your Monster nickname and Hic-Up-Apple-Nod is your all-out-weird-nickname. :>

37 Re: What nick suits you? la data de Dum Mar 03, 2013 9:15 am

mik3la

Initiate
Initiate

prea tare laughing))

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum