Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Episode 9 CHAT

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Episode 9 CHAT la data de Lun Noi 15, 2010 11:21 pm

DEstiny

Moderator
Moderator
Daca Stefan ar fi fost in locul lui Damon ... si nu ar fi fost cu Elena. Hmm... Asta ar insemna ca Damon a fost cu Elena de la inceput si nu prea imi pot imagina cum s-au intalnit la liceu . Nu-l vad pe Damon la liceu =))... Trecand peste asta... probabil ca daca era in locul lui Damon ar fi avut mai multi fani . Pentru ca multi dorim ceea ce nu putem avea :-? Deci... fanii s-ar comporta precum si fanii lui Damon de acum bigsmile

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

27 Re: Episode 9 CHAT la data de Mier Noi 17, 2010 1:37 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
tu zici ca daca paul wesley avea rolul damon avea mai multi fani datorita fascinatiei multor fete pt personajele negative,gen bad boy?eu nu cred asta.stefan are foarte multi fani,pt ca e bland,iubitor dar si puternic si dur cand trebuie.de exemplu multi dintre fanii edward sunt fani stefan,tocmai datorita asemanari,dar exista si fani edward care-l plac pe damon si-l urasc pe jacob desi practic ambele personaje,jacob si damon fac acelasi lucru,intervin intr-o relatie pt ca si-o doresc pe fata.
nu daca stefan era in locul lui damon,ci daca stefan si elena ramaneau despartiti si stefan avea o aventura cu o alta fata.in privinta asta eram curioasa cat de crtiticat ar fi fost stefan.
nici eu nu-l vad pe damon in liceu laughing nu reusesc nici cum sa-mi amintesc care e diferenta de varsta dintre stefan si damon.parca in carti la un moment dat stefan isi aminteste ca damon era la facultate cand el a cunoscut-o pe katherine.presupun ca stef era in liceu si sunt maxim 2-3 ani intre ei.

28 Re: Episode 9 CHAT la data de Joi Noi 18, 2010 5:59 am

mitzi

Mundane
Mundane
madalinatm a scris:tu zici ca daca paul wesley avea rolul damon avea mai multi fani datorita fascinatiei multor fete pt personajele negative,gen bad boy?eu nu cred asta.stefan are foarte multi fani,pt ca e bland,iubitor dar si puternic si dur cand trebuie.de exemplu multi dintre fanii edward sunt fani stefan,tocmai datorita asemanari,dar exista si fani edward care-l plac pe damon si-l urasc pe jacob desi practic ambele personaje,jacob si damon fac acelasi lucru,intervin intr-o relatie pt ca si-o doresc pe fata.
nu daca stefan era in locul lui damon,ci daca stefan si elena ramaneau despartiti si stefan avea o aventura cu o alta fata.in privinta asta eram curioasa cat de crtiticat ar fi fost stefan.
nici eu nu-l vad pe damon in liceu laughing nu reusesc nici cum sa-mi amintesc care e diferenta de varsta dintre stefan si damon.parca in carti la un moment dat stefan isi aminteste ca damon era la facultate cand el a cunoscut-o pe katherine.presupun ca stef era in liceu si sunt maxim 2-3 ani intre ei.

sa nu facem comparatie intre stefan-edward si damon-jacob
sunt filme diferite chiar daca mai au si unele asemanari
mie una seria amurg mi se pare foarte plictisitoare pe cand seria VD o ador
parerea mea este ca si damon si stefan au la fel de multi fani,chiar daca mie imi place damon
nu il critic pt ce a facut cu rose deoarece merita si el un gram de iubire sa spun asa de la cineva

29 Re: Episode 9 CHAT la data de Joi Noi 18, 2010 6:57 am

DEstiny

Moderator
Moderator
Damon nu mai este de mult un 'bad boy'.
E la fel de Sfant ca Stefan acum ... laughing Cam de pe la mijlocul sez 1 ...
Si Damon e bland, iubitor etc. bigsmile
Il urasc pe Jacob.. sincer laughing Insa imi place de Damon extrem de mult ... sunt personaje cu totul diferite.
Fiecare isi alege team-ul dupa comportamentul personajelor :-? Asta vroiam sa spun mai sus bigsmile

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

30 Re: Episode 9 CHAT la data de Vin Noi 19, 2010 9:33 am

mitzi

Mundane
Mundane
nu doar dupa comportament
eu una imi aleg personajul preferat dupa TOT..absolut tot

31 Re: Episode 9 CHAT la data de Mar Noi 23, 2010 12:28 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
eu imi aleg personajul dupa comportament,nu ma las influentata de fizic,de exemplu.nu doar eu compar twilight cu tvd,pe edward cu stefan sau pe damon cu jacob.aceasta comparatie apare pe marea majoritate a site-urilor din afara tarii(si pe cele de la noi,bineinteles).eu cred ca si jacob vroia acelai lucru ca si damon,iubire.si acum sincera sa fiu jacob a facut pt bella mult mai multe decat edward si nu a parasit-o niciodata.oricum,cred ca asta trebuia sa scriu la topic-ul destinat celor doua serii.so,scuze pt off.

32 Re: Episode 9 CHAT la data de Vin Noi 26, 2010 1:26 pm

anuska21

Darkened Hopes
Darkened Hopes
In asteptarea ep 10 am revazut ep 9 asa ca mai trebuie sa am rabdare fix o saptamana.

33 Re: Episode 9 CHAT la data de Dum Noi 28, 2010 6:21 am

anomar

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Dupa care fac pauza de Sarbatori? laughing Or sa ne iasa ochii din cap :p

34 Re: Episode 9 CHAT la data de Dum Noi 28, 2010 11:37 am

anuska21

Darkened Hopes
Darkened Hopes
In cazul asta voi reincepe sa ma uit de la inceput si asa sper ca asteptarea va fi mai blanda.Ce ziceti de ideea mea?

35 Re: Episode 9 CHAT la data de Mar Noi 30, 2010 2:29 am

Anne Marie.

Cold Silence
Cold Silence
good, l-am vazut si eu ma asteptam ca katherine sa aibe un trecut destul de naspa, dar nici chiar asa mie in continuare imi place mult de ea... chiar daca e o "tarfa manipulatoare" asa cum zice stefan =)) elena chiar a avut curaj sa se duca la ea... chiar dk ea nu putea sa iasa de acolo, blah blah iar caroline e fenomen =)) o ador. si aparitia lui luke a fost .. hm, interesanta. nu ma asteptam sa fie "vraci" ... imi pare sincer rau de jer :-s cred ca s-a simtit cam parasit... si bonnie asta nici nu si-a dat seama :-L ahhh si am adorat cand a vorbit kat in bulgara :x
iar damon mrrrrr :-w de ce trebuia saaa... cu rose|? diuuud :-L e asa de TIPIC lui!!

36 Re: Episode 9 CHAT la data de Vin Ian 14, 2011 1:17 pm

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Poate sa fie Katherine rea,din cauza trecutului ei,insa mie tot nu-mi place de ea laughing .
Si episodul asta m'a enervat grav laughing .
Mai ales tatal lui Luka ,care presimt ca o sa fie si el omorat in scurt timp,daca este de partea celor rai Neutral .

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

37 Re: Episode 9 CHAT la data de Dum Ian 30, 2011 11:45 am

Dexi.loves.you.

Initiate
Initiate
dap...bun episodul acum trebuie doar sa ma indur sa trec mai departe la 10 laughing.
omG. Ian a avut pneumonie ? Neutral saracuuuu`de el Sad(. totusi: respect ca a jucat laughing

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum