Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cititul pe calculator

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cititul pe calculator la data de Mier Oct 06, 2010 9:11 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Sunt diferite situri unde poţi citi sau poţi descărca volume întregi.Cum vi se pare cititul de pe monitor?

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

2 Re: Cititul pe calculator la data de Mier Oct 06, 2010 9:56 pm

Jinx

Rising Dawn
Rising Dawn
Inainte mai cteam si eu pe pc, dar si acum si atunci mi se parea obositor, doar in cazuri exceptionale cand nu gasesc cartea sau nu mi-o pot lua mai apelez la cititul pe calculator :)

http://jinxxgirl.tumblr.com

3 Re: Cititul pe calculator la data de Sam Oct 16, 2010 10:21 am

Velvetine.

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Eu nu pot...Am incercat, dar nu ca m-ar ustura ochii sau altceva dar pur si simplu nu am rabdare...si este intr-adevar obositor.
Si oricum nu mi s-a intamplat niciodata sa vreau sa citesc ceva si sa nu gasesc la librarie sau biblioteci.

4 Re: Cititul pe calculator la data de Vin Oct 29, 2010 8:51 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Citesc pe calculator cand nu pot ajunge in Craiova pentru a-mi cumpara cartile de care am nevoie.fac asta in vacante cel mai des,deoarece in timpul scolii sunt mult prea obosita pentru a citi.Dar sunt de acord cu cititul pe calculator,bine pana la o anumita limita.

5 Re: Cititul pe calculator la data de Dum Noi 14, 2010 11:02 am

DEstiny

Moderator
Moderator
Eu incerc sa citesc si pe calculator, insa este destul de obositor. Dar ce nu facem noi pentru o carte frumoasa?

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

6 Re: Cititul pe calculator la data de Lun Ian 03, 2011 11:12 am

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
extrem de dureros Shocked am facut-o in exces si am ajuns la ochelari

7 Re: Cititul pe calculator la data de Mier Ian 19, 2011 11:37 am

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Nu pot sa spun ca iubesc cititul pe calculator...dar in cazuri speciale merge laughing....dar totusi prefer cartea ;)

8 Re: Cititul pe calculator la data de Dum Ian 30, 2011 1:11 am

iWantUtoTurnMe

New-born vampire
New-born vampire
Am incercat, dar nu se compara nici 1% cu sentimentul de a tine o carte in mana, cu placerea aceea speciala...Deci am renuntat.

9 Re: Cititul pe calculator la data de Sam Mai 14, 2011 11:23 pm

Flory

Coven Leader
Coven Leader
Am citit o singura carte la PC si mi-a ajuns.Nu e aceeasi..satisfactie ca atunci cand citesti in parc sau scoala sau total alte locatii..in plus,da,este obositor,asa ca..

10 Re: Cititul pe calculator la data de Lun Iun 27, 2011 2:35 am

Jumper's Eternity

Love Bites
Love Bites
Eu daca nu gasesc o carte la librarie/nu a aparut la noi in tara o iau de pe net si o printez laughing)... Citeam si la pc dar imi oboseau ochii prea repede...asa ca pun cartea pe stick si ma duc la un xerox bigsmile

11 Re: Cititul pe calculator la data de Mar Aug 09, 2011 8:52 pm

Hell.Sing

Admin
Admin
Eu, una, chiar citesc destul la comp. Imi place pentru ca asa am literele cat de mari le vreau, citesc si repede, imi salvez si citatele preferate... In schimb de scris?! nuuuuuuu!

[YUMM]
What's it like for Caroline to be violent?
Candice Accola: "So I get to kick a werewolf in the crotch and go kill two cops and then go, 'Hey Mom!'"
http://libelula-nebuna.blogspot.com

12 Re: Cititul pe calculator la data de Dum Sept 11, 2011 2:34 am

DreamBubbles

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Nu sunt fana, dar daca nu am cartea, o citesc pe pc. E mult mai interesant sa ai o carte decat un folder, dar daca nu exista alta optiune ( nu ti-o permiti/ gasesti ) este singura varianta, pentru ca daca ti-o doresti cu adevarat, n-ai ce face..

13 Re: Cititul pe calculator la data de Mier Sept 28, 2011 8:51 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Mi se pare imposibil de citit mai mult de 10 pagini pe calculator. Este mult prea obositor si nici nu are acelasi farmec cu cititul unei carti zdravene.

14 Re: Cititul pe calculator la data de Lun Mar 05, 2012 1:19 am

Delirium

Initiate
Initiate
am citit multe carti pe calculator, insa acum parca nu mai am rabdarea necesara. prefer totusi sa mi le cumpar.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Ghicitul in cafea

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum