Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Vin Oct 01, 2010 5:04 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Dragosteasi eternitatea merg mana in mana chiar si atunci cand vorbim demuritori. Dar ce se intampla atunci cand o fiinta nemuritoare iti oferaiubirea sa neconditionata?
Afla cu care dintre vampirii celebrii ai momentului ai putea sa-ti petreci eternitatea!

Fa testul aici

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

2 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Vin Oct 01, 2010 8:56 am

AllSupernatural

New-born vampire
New-born vampire
Angel Cine nu o tine minte pe Buffy, spaima vampirilor pe vremea cand uratenia conditiei lor se mai zarea din cand in cand pe ecrane, in ciuda frumusetii lor inghetate-n timp? Chiar daca nu te-ai hazarda la a salva lumea de la o...

3 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Mier Noi 03, 2010 5:40 am

back09

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Cine nu o tine minte pe Buffy, spaima vampirilor pe vremea cand uratenia conditiei lor se mai zarea din cand in cand pe ecrane, in ciuda frumusetii lor inghetate-n timp?

Chiar daca nu te-ai hazarda la a salva lumea de la o apocalipsa sau doua, ai cate ceva din spiritul care l-a cucerit pe Angel (David Bonreaz). Sigur, cand se transforma in vampir, si lasa monstrul sa preia fraiele, Angel era ridat ca un Shar-Pei, dar, chiar si-asa, cu toatele-am facut o pasiune pentru vampirul chinuit de-un blestem tiganesc.

Dar el avea ochi doar pentru Buffy, blondina luptatoare din Sunnydale, mereu inarmata cu un tarus si un nor deasupra capului. Greutatea lumii atarna deseori pe umerii ei, iar setarea prioritatilor era o sarcina cu atat mai grea cu cat prietenii, mama si intreaga populatie a globului se aflau pe talere diferite ale balantei.

O fata destinata sacrificiului de sine, constienta de ungherele tenebroase ale existentei umane, dar reusind mereu sa infrunte loviturile cu stoicism. In ciuda aparentei bravuri, inima lui Buffy nu era de piatra.

4 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Dum Ian 02, 2011 1:21 pm

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
tot Angel... cine e Buffy si de ce imi pare cunoscut numele? Shocked

5 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Lun Ian 31, 2011 4:41 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Angel Cine nu o tine minte pe Buffy, spaima vampirilor pe vremea cand uratenia conditiei lor se mai zarea din cand in cand pe ecrane, in ciuda frumusetii lor inghetate-n timp? Chiar daca nu te-ai hazarda la a salva lumea de la o...

6 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Dum Feb 06, 2011 11:58 am

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Cine nu o tine minte pe Buffy, spaima vampirilor pe vremea cand uratenia conditiei lor se mai zarea din cand in cand pe ecrane, in ciuda frumusetii lor inghetate-n timp?

Chiar daca nu te-ai hazarda la a salva lumea de la o apocalipsa sau doua, ai cate ceva din spiritul care l-a cucerit pe Angel (David Bonreaz). Sigur, cand se transforma in vampir, si lasa monstrul sa preia fraiele, Angel era ridat ca un Shar-Pei, dar, chiar si-asa, cu toatele-am facut o pasiune pentru vampirul chinuit de-un blestem tiganesc.

Dar el avea ochi doar pentru Buffy, blondina luptatoare din Sunnydale, mereu inarmata cu un tarus si un nor deasupra capului. Greutatea lumii atarna deseori pe umerii ei, iar setarea prioritatilor era o sarcina cu atat mai grea cu cat prietenii, mama si intreaga populatie a globului se aflau pe talere diferite ale balantei.

O fata destinata sacrificiului de sine, constienta de ungherele tenebroase ale existentei umane, dar reusind mereu sa infrunte loviturile cu stoicism. In ciuda aparentei bravuri, inima lui Buffy nu era de piatra.

7 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Dum Mar 03, 2013 10:25 am

mik3la

Initiate
Initiate
Edward Cullen Esti idealul vampirului vegetarian Edward din “Twilight”. Fata visurilor lui, cu care tu ai multe in comun, e Bella (jucata de Kristen Stewart).

mai departe nu a mers sa deschid

8 Re: Test: Care vampir te-ar vrea alaturi pe vesnicie? la data de Vin Iul 26, 2013 2:28 am

elenaroxana

Mundane
Mundane
Angel Cine nu o tine minte pe Buffy, spaima vampirilor pe vremea cand uratenia conditiei lor se mai zarea din cand in cand pe ecrane, in ciuda frumusetii lor inghetate-n timp?

http://indra.forumagic.net/

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum