Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Priest

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Priest la data de Vin Oct 01, 2010 3:38 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire

Actiuneadin "Priest" este plasata intr-o lume diferita de cea pe care ocunoastem cu totii. Religia adopta o noua politica. Intreaga planeta seresimte dupa secole intregi de razboaie intre oameni si vampiri, doua rase care se lupta acum pentru supravietuire. Un preotrazboinic intoarce spatele bisericii si legii impuse de aceasta pentrua pleca la vanatoare de vampiri. El pleaca in cautarea nepoatei salecare a fost rapita de o hoarda de vampiri.
Actoruldin "Twilight", Cam Gigandet, va juca in acest film rolul lui Hicks,iar Stephen Moyer, Bill din serialul cu vampiri "True Blood", il vainterpreta pe Aaron.

Scott Stewart varegiza in curand filmul Priest, care spune povestea unui preotbeligerant care initiaza un razboi personal cu un grup de vampiri carei-au rapit nepoata. Filmul produs de Screen Gem este o adaptare dupabenzile desenate cu acelasi nume. In rolul preotului a fost distribuitPaul Bettany. In film mai joaca Christopher Plummer, Brad Dourif,Madchen Amick, Maggie Q si Karl Urban. Amick va juca rolul mameifetitei rapite.

Data lansare (SUA): 20 August 2010
Data lansare (Romania): 22 Octombrie 2010
Eu una abia astept sa apara si la noi ,mai ales ca joaca si Cam .

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

2 Re: Priest la data de Mier Oct 13, 2010 11:48 pm

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
pare interesant filmul.in ultimii ani au aparut filme in care vampiri erau pasnici si blanzi,traiau povesti de iubire si se sacrificau pt persoana iubita.cred ca filmul asta e recomandat in special celor care nu agreaza ideea de vampiri buni si sunt mai mult fani blade laughing oricum,abia astept sa-l vad mai ales ca joaca si cam gigandet.sunt curioasa daca interpreteaza un vampir bun sau rau ca in twilight.

3 Re: Priest la data de Dum Dec 12, 2010 6:41 am

DEstiny

Moderator
Moderator
Topic blocat si trimis la arhiva.
Motiv : nu s-a mai postat de mult timp.

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum