Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Evermore/The Immortals de Alyson Noel/RAO

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Evermore/The Immortals de Alyson Noel/RAO la data de Lun Sept 13, 2010 10:43 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker

After a horrible accident claims the lives of her family, sixteen-year-old Ever can see people's auras, hear their thoughts, and know someone's entire life story by touching them. Going out of her way to avoid human contact and suppress her abilities, she has been branded a freak at her new high school, but everything changes when she meets Damen Auguste.

Damen is beautiful, exotic, and wealthy. He's the only one who can silence the noise and random energy in her head - wielding a magic so intense, it's as though he can peer straight into her soul. As Ever is drawn deeper into his enticing world of secrets and mystery, she's left with more questions than answers. And she has no idea just who he really is - or what he is. The only thing she knows to be true is that she's falling deeply and helplessly in love with him.

in curand la editura Rao

2 Re: Evermore/The Immortals de Alyson Noel/RAO la data de Sam Oct 16, 2010 10:21 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker

De când un teribil accident a curmat vieţile membrilor familiei ei, Ever poate vedea aure, auzi gândurile oamenilor şi afla întreaga poveste a unui om doar printr-o simplă atingere. Încercând cu disperare să îşi înăbuşe abilităţile şi să evite contactul cu oamenii, ea ajunge să fie văzută ca o ciudată la şcoală... dar totul se schimbă în momentul în care îl întâlneşte pe Damen. Damen Auguste este splendid, exotic şi bogat. Este singurul care poate face să amuţească toate sunetele din capul ei, ţesând o magie atât de intensă încât îi citeşte direct în suflet. Pe măsură ce Ever este atrasă din ce în ce mai adânc în lumea lui plină de mistere şi secrete, ea constată că întrebările sunt mai multe decât răspunsurile. Ea nu ştie cine e el cu adevărat... sau ce e el cu adevărat. Singura ei certitudine e faptul că s-a îndrăgostit de el fără speranţă.

3 Re: Evermore/The Immortals de Alyson Noel/RAO la data de Joi Ian 27, 2011 8:05 am

Forbidden Rose

Initiate
Initiate
Am citit-o si mi-a placut,dar am cautat-o foartee muuult si m-a dezamagit un pic faptul ca Damen nu este vampir Sad
Imi place foarte mult coperta(desi cred ca fata asta seamana cu Emily Osment,nu-i asa?)Mi-a placut faza cu Disneyland-ul si cu hipodromul!
Ma cam enerveaza faza cu lalelele,dar merita citita! bigsmile

4 Re: Evermore/The Immortals de Alyson Noel/RAO la data de Joi Ian 27, 2011 11:56 am

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Nu am citit decat primele 2 capitole...era exemplar gratis la diverta, dar mi-au placut. As vrea sa imi cumpar cartea :)

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum