Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 8 din 8]

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Mersi mult, Mada bigsmile

got_dynamite

Burning Veins
Burning Veins
chiar imi plac si ai talent sa lucrezi in photoshop bigsmile

178 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Dum Apr 17, 2011 11:25 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
salut!vreau sa te rog si eu ceva.
am si eu nevoie de un header:D dupa imaginea asta:
http://img36.imageshack.us/img36/9325/redtulipeaster.jpg
cam in 2-3 saptamani daca poti bigsmile

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Se rezolva bigsmile Vrei si ceva scris?
900x300 e bun ca dimensiune?

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
da este bun.
pe langa asta sa iti dau cateva detalii ca si culori pentru scris sau orice altceva roz si alb.si inca cateva poze pe care as vrea sa le incorporezi:
http://img687.imageshack.us/i/p1240102copy.jpg/
http://img696.imageshack.us/i/p1080113w.jpg/
http://img852.imageshack.us/i/p1030024p.jpg/
http://img51.imageshack.us/i/pc310022.jpg/
http://img98.imageshack.us/i/p2220184.jpg/

plus textul:,,Honeÿ Bunny"
sper sa nu cer prea mult.
Este pentru o prietena care are nevoie de un header pentru un blog.
MULTUMESC MULT

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Buna!
ai reusit sa faci header-ul?

Rallu ♥

Love Bites
Love Bites
superbe:x
te pricepii:x

183 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Vin Mai 06, 2011 12:16 pm

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Mersi mult, fete>bigsmile<
Issa sunt cea mai mare vaca. Am uitat complet de el Sad Scuzeeeeeee:( Sper ca e ok asta :-s Daca nu, pot sa-l refac:D

Alte tampenii facute:

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
multumesc Bubu
ultimele lucrari sunt superbe:X

185 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Dum Mai 29, 2011 12:15 pm

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Chestiuteeeeee bigsmile bigsmile (incepand cu cele mai noi si terminand cu cele mai vechi:D)

-bannere-

-semnaturi-

-chaptere-

-blend-

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
frumoase ultimele lucrari!

187 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Mier Iun 08, 2011 5:47 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Mersi mult Issa >bigsmile<

Blenduri:

Chaptere:

Semnaturi:

Bannere:

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Uf, n-am mai trecut pe aici de un secol!

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
Mda nici eu nu am mai trecut pe aici de un secol,scuzele mele laughing (nu ma inpusca)
Asa deci iti vad lucrarile imi plac (cui ar putea sa nu ii placa?)dar m'am indragostit de iconurile cu anatomia lu' grey,sunt geniale (ca si seroalul,acum ca ma si uit la el)
Te superi daca am sa le folosesc candva?
Sii poate mai pui lucrari cu anatomia lu' grey,tee roggg(in specialt cu eric dane,sau cuplusi gen:mark si addison sau mark si lexie.Nu am ce face mark e mulltt prea bun )

190 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Mier Sept 07, 2011 3:33 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
^ Poti lua cate vrei, linistita
E cam greu sa gasesc poze de calitate din Grey, dar o sa ma uit mai atent sa vad daca gasesc ceva siteuri cu poze HQ
Mersi ca ai trecut pe aici

Una bucata cover book:

Bannere:

Semnaturi:

191 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Vin Sept 09, 2011 12:28 am

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
iubi ai uitat sa dedici asta :

cuiva...laughing)fac si eu o chestiuta cu gaga si eu ti-o dedic:)):>
doamne feri ce te sti:O!!!ai ultra avansat,da avansai mai mult daca veneai la cluj:))

“I'm a renegade,it's in my blood.”
http://avrillavigne.forumz.ro

192 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Vin Sept 09, 2011 12:39 am

DEstiny

Moderator
Moderator
wow toate sunt superbe, bubu
eu sa stii ca trec pe aici de fiecare data cand postezi cate ceva, insa sunt prea lenesa sa comentez laughing
ai avansat foarte, foarte mult si vreau sa te felicit pentru TDA am vazut ca ai un nou rang acolo. iti spun sincer ca il meriti >bigsmile<

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

193 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Lun Sept 26, 2011 4:33 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
In exclusivitate, premiera mondiala si intergalactica, doar aici, pentru sotul meu...doamnelor si domnilooooooooooooooor: LADY GAGA!!!!!!! laughing)) Si inca in doua variante:))

Mersi mult de tot, Andra Eu de obicei ma ghidez dupa vizualizari. Daca galeria are multe vizualizari, e clar ca sunt unii care se chiorasc pe aici=)))))) Glm, glm.
Awwww, si mersi de felicitari. Inca sunt de parere ca au incurcat numele meu cu al altcuiva la promovari:)))
Daca tot sunt pe VD, hai sa pun ceva legat de serial bigsmile

Si alte chestii care nu au legatura cu vd:))

Si prima mea manipulare, oarecum reusita laughing)

Multumesc mult de tot, baieti si fete ca treceti pe aici

194 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Lun Sept 26, 2011 9:13 pm

Hell.Sing

Admin
Admin
Bubule bate-ma cu coada de la matura ca n-am mai trecut pe-aici... Dar na. Fara scuze.

Comentez acus bigsmile

Pe rand ca la armata.
Setul cu Gaga. Mi-ar fi placut o varianta mai colorata, cu vibratia mai mare Neutral Din textura/textul ala rosu ai indesat fix partea rosie in dreapta si iti evidentiaza decupajul care nu se incadreaza perfect din cauza partii de jos [cred ca mergea sa lasi partea de jos complet neagra :-?]

Signul cu Nina. In stanga le-ai bulucit pe toate si in dreapta ai lasat gol. Neutral Incearca o varianta diferita de text in dreapta, ca sa nu para o parte prea plina si una prea goala.

Al doilea sign cu Nina. Baza e geniu. Nu inteleg de ce ai pus scrisul acolo si de culoarea aia. La culoare as fi optat pentru rosul ala din mijlocul trandafirului/florii din stanga. La pozitie, nu acolo.

La signul cu Katy cred ca deranjeaza culoarea parului Neutral Neutral yeah, maniac. Dar negrul ala parca nu are ce cauta in paleta aia de culori. E prea puternic. da-l putin spre rosul ala din coltul cu textul.

Signul cu Wasikovska. Parca are ceva de nu se imbina Neutral Tipa e luminata cam tare, in stanga stockurile sunt color si in dreapta par alb-negru.

Al doilea sign cu ea e mai bun, numai sa incerci sa ii inchizi putin moaca ADica sa o inchizi un pic toata, intunec-o laughing) [sper ca imi intelegi limbajul de 8.01 AM laughing]

Signul urmator chiar imi place cum e gandit. Culoarea nu ma prinde.

Si in ultimul sign se vede de la distanta cum e incadrata tipa aia acolo si ca nu se imbina.

Chapter 1. Mai trebuielucrat la stockul cu banca pentru ca pare desprinsa de toata munca aia de mai sus, si la bluza marmoazelei, care din nou, nu isi are locul acolo. [la bluza as incerca sa o mai deschid]

Chapter 2. Arcada aia de sus, de langa par, parca imi sare in ochi, dar las-o asa. zicem ca asta e bun asa.

Chapter 3. E chiar fain. Ce e in spate imi place, la fel cum e colorat personajul misterios, numai ca ala din fata e mai vibrant si spatele e mai sec. Nu se leaga. Incearca vibratia marita la fundal.

Wallpaperul cu Mackenzie e bun.

Manipularea. Mama de cand vroiam sa ajung la asta. Deci asta, consider ca e cea mai buna lucrare a ta din seria asta. Aici chiar au mers si imbinarile si coloringul si textul. Ar merge un singur accent slab pe tip si cal[gradient alb simplu in mijloc, transparent pe margini pe un soft light ceva] ca sa nu para lucrarea fix uniforma.

Concluzii?!
Vad ca ti-ai schimbat stilul de mult numai ca te mentii pe aceleasi culori pamantii. Mai variaza-le.

Vad ca te-ai lipit si de intunecime in lucrari ca Gaga de Billboard, numai ca aici nu e chiar buna. Asta face lucrarea sa para monotona. Joaca-te cu gradienti, pensule, stuff like that care sa fie accent de lumina, de culoare pe ici-colo.

Mai downloadeaza cateva zeci de fonturi laughing) Aici mai ai de lucrat.

Fii atenta la imbinari. Daca ramai cu stilul asta, atunci decupajele nu o sa fie perfecte iar marginile o sa fie cea mai cea belea. Tre sa ai maaaare grija cum faci renderele sa para parte din imagine.

Totusi, se remarca o evolutie. Fina, dar este. So congrats Bubule!! bigsmile

[YUMM]
What's it like for Caroline to be violent?
Candice Accola: "So I get to kick a werewolf in the crotch and go kill two cops and then go, 'Hey Mom!'"
http://libelula-nebuna.blogspot.com

195 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Mier Sept 28, 2011 8:00 am

ruffs

Demon of Starlight
Demon of Starlight
Ahm, superbe! Am o intrebare. De unde ai stock-urile? <3

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 8 din 8]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum