Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 5 din 8]

kryptonite

Moderator
Moderator
iar nu ai pus lucrarea pe care ai facut-o pentru mine
stii ce inseamna asta, bubule
ca elizabeth o sa bage divort de darcy [-(

ha [-(

imi place foarte mult lucrarile tale.
a doua lucrare nu prea imi place, parca el are capul mai mare laughing
banner-ul ala gif-at[laughing] ti-a iesit foarte bine-pareea mea

faci si tu ceva cu darcy si elizabeth? ;;)
asa, pentru sufletelul nostru

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

102 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Mier Dec 29, 2010 6:08 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Multumesc mult fetelor

Mda... James Franco, nr. 1 bunaciune=p~
Thx Issa
Alexo, promit ca pun si lucrarea ta si promit ca fac ceva special si cu noi doi :> :>

O sa pun doua bannere ce le-am facut pentru un concurs, ma rog... si semnaturile pentru rpg:

103 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Joi Dec 30, 2010 11:44 am

DEstiny

Moderator
Moderator
Wow
Imi place scrisul de la primaaa
Alea de la Rpg m-au lasat
E frumoasa si a 2-a
Din cate imi dau seama sunt bannere, nu ? bigsmile Sa-mi zici si mie ce lungime si latime au, te rog bigsmile M-am saturat de signuri laughing Azi am facut numai seturi cu sign si avatar laughing

Ultima editare efectuata de catre Andra4Rose in Joi Dec 30, 2010 1:50 pm, editata de 1 ori

http://dobrevsworshipper.tumblr.com

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
wow ultimele lucrari arata un progres.imi plac.felicitari!

La multi ani !
Sper ca noul an sa iti aduca bucurie,fericire,sanatate si tot ce iti doresti.

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Multumesc mult fetelor >bigsmile<
Va doresc si eu un an nou, plin de impliniri S-aveti grija de voi

Andra, bannerele sunt de 700x110 bigsmile

New shits de sfarsit de an laughing
Jensen peste tot

Si o chestie...

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Sorry pentru dublul-post, dar...se pare ca o data cu schimbarea anului s-a schimbat si stilul meu laughing(experimentez oleaca bigsmile)

kryptonite

Moderator
Moderator
mie-mi place mult ultima lucrare, imi place poza aleasa. ti-au iesit destul de bine si, sincer, imi plac mai mult astea decat celelalte, alea vechi

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

108 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Dum Ian 02, 2011 12:26 pm

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
wow scuzami absenta bubu am fost plecata (deci am o scuza nu da nana la dee) asa deci:
superbeeeeeeeeeee semnaturile,minunate..wow deci ma lasi cu gura cascata femeie bravooooo
jensen drooling aici nu mai comentez ca nu am ce laughing
si imi place si noul stil

Asa deci edit later:Asa eu ca sint cam cu neuronii blonzii,cer mmi de scuze(si in genunchi daca vrei) adica am uitat si de celelalte din urmaaaa Sad iertare...
Special pentru Dee.Dee si Micuta *wannabe *Inocenta
ah ce special ma simt
da normal cami placcccccccccc

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Multumesc fetelor

New shits bigsmile
Pun muuuulte acum pentru ca maine incepem scoala si presimt ca doar in weekenduri voi mai avea timp de ps Sad

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
imi plac ultimele lucrari,in special cea cu Timberland.ai schimbat stilul,ai progresat.era si normal.
felicitari :)
spor la lucru

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
Vai ma bubu ma omoriiii
pinguiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii din Madagascar asteas iubitii mei :>
cemi plac ma iconurile laughing sunt super
si..si Jared Leto drooling
ce frumuseteeee il adorrr ma bucur ca ai facut si cu el iconuri :>
si restu imi plac foarteeee multttttt
tiam zis ca semnatura e geniala
in rest noroc cu scoala laughing

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
cu tot cu pinguinii tai=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
SCRIS LA TOATE!!!!!!!!!!!!!!in rest ,ii mai bine decat serile petrecute impreuna sotie draga

“I'm a renegade,it's in my blood.”
http://avrillavigne.forumz.ro

claudia_bb

Graphics Vampire
Graphics Vampire
hei!Imi place cum evoluezi ..clar se contureaza un stil bravo! O si am vazut ca ti-ai facut galerie pe tda.ma bucur.e super tare around there.eu am invatat multe de la ei. succes.
xo,xo claudia.

edit: te-ai inscris la promotiile de luna asta?daca esti member artist trebuie sa completezi "formularul"

http://paintingmyreality.tumblr.com

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Omg Claudia, mersi ca ai trecut pe aici!
Si eu am vrut sa-ti las comment pe TDA la galerie, dar m-am tot codit... nu prea stiam ce sa scriu si nici nu vroiam sa par vreun obsedel

Am aplicat pentru promotiile de luna asta, dar nu m-au selectat:)) Sper sa am ceva mai mult noroc luna viitoare:D

Multumesc mult de tot ca ai trecut pe aici

Sotule, ce onoare mi-ai facut trecand pe aici b-) ma bucur ca-ti plac lucrarile:*

DeeDee, ma bucur mult ca-ti place semnatura Si mersi, la fel. Chiar o sa am nevoie de noroc la scoala

Issa, m-am chinuit ceva la lucrarea aia cu Timbo, dar mie tot nu-mi place cum a iesit. Ma bucur in schimb ca le place altora >bigsmile<.

Pupici si multumesc mult de tot copchi:*

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Noutati bigsmile

116 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Joi Ian 06, 2011 10:10 pm

Hell.Sing

Admin
Admin
Bai deci cand pui ceva nou, serios, da-mi un capac, arunca cu o ceapa, nu conteaza. Fa ceva sa trec si pe aici si sa si scriu laughing

Asa. Ultimele doua posturi cu grafica >:) [doar nu credeai ca scapi, nu?]

Setul cu Pinguuuu - foarte frumos. Culoarea e faina si ai pastrat proportiile. E bine. Cam lipseste text si mergea pe cate un avatar ici-colo dar fie, iertam ca au iesit de nota 10 laughing

Setul cu Jared >:) - Imi place efectul de culoare numai ca, eu una cred ca mergea putin mai pronuntat. Apoi avatarul din mijloc de pe prima linie, ultimul de pe prima linie si cel cu ochii de pe a doua linie nu sunt redimensionate proportional. Tine Shiftu' cand redimensionezi. Pastreaza proportia laughing Iar ciuciu text Neutral

Wallul cu the Pingus laughing E foarte fain laughing imi place. Singura obiectie. Textul cu fontul rosu merge putin mai apropiat de cel maroniu de dedesubt pentru ca nu se intelege foarte bine textul. bigsmile

Chestiuta cu Angelina [banuiesc ca ea e] - Imi place layoutul. e bun. cred ca ar fi dat mai bine angie de pe margine taiata normal, cu tot cu gura. Text astept

Timbaaa - Mi se par putin nepotrivite texturile alea doua : cea cu galbenul ala inchis si apoi cea colorata. Parca nu se imbina... Ma bucur ca l-ai ajustat pe Timba laughing Asta e un mare plus in orice lucrare.

Hartnett - Incerci chestii noi, huh? laughing E bine, oricum. Nu prea ma impaca pe mine minunea aia albastra de deasupra, dar merge. Teeeext bigsmile Ai vazut ca nu e greu? laughing

Kellan - singura obiectie : kellan de jos e putin deformat bigsmile Textul chiar e fain acilea

Bai deci. Daca nu aveam signul cu Gabe as fi cerut voie sa iau signul cu Pingu. E genial laughing Si comic. Si facut bine. bigsmile

La cele doua signuri de la rpg : 2 obiectii bigsmile Scrisul nu se intelege binisor din cauza culorii. Si mai schimba ceapo si fontul laughing)

Apoi, ai inceput si tu cu Chapters? laughing
La primul cred ca linia verde mergea sub "Chapter 1" si nu pe fata Ninei Neutral Las-o ma sa se vada ca e frumusica laughing
Si la fel la al doilea... In general e bine sa eviti scrisul pe moacele decupajelor...

Apoi 3 chestii :
1. Zi nume de TDA. (Mine is lovebites, pleasure)
2. Ai evoluat enooooorm
3. Hai la munca laughing numai alea 2 chapies nu-s de ajuns laughing

Edit : Te-am gasit. Aloha! laughing

[YUMM]
What's it like for Caroline to be violent?
Candice Accola: "So I get to kick a werewolf in the crotch and go kill two cops and then go, 'Hey Mom!'"
http://libelula-nebuna.blogspot.com

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
Deci bubu femeie,astea sunt atat de tare
doamneeee cat de geniallllll sunt ahh laughing
in schimb imi pare rau ca sunt doar doua dar..superba
acu ca vine weekendul ai sa mai faci nu?
te roagaaa deeeee

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
frumi sotie draga:> i\'m back
imi faci si mie un sign cu lady gaga:))?

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Mutumetc Oniksooooo
Danke de critici si complimente
2. Ai evoluat enooooorm
msmsmsmsmsmsmmsms

Am mai facut DeeDee inca una cu Stefanel si Ninuta Vreau sa fac asa o serie de...10 capitole doar cu Vampire Diaries 8-> Thx de comm

Sotule, ti-am facut in sf semnatura laughing

bigsmile bigsmile

Si alte shituri:

Inca doua semnaturi pt rpg:

Si Chapter 3

!toirlanifeht

Graphics Vampire
Graphics Vampire
=)))))))))))))) ce amuzanta ii=)))))si ii si reusita=))))o so folosesc:))
imi plac si celelalte da nu se compara cu gaga:))))

121 Re: That's not heroic. That's tragic! (Graphics + Requests) la data de Dum Ian 09, 2011 11:01 am

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
Asa ma..mai speriat credeam ca nu mia pui nimica tot weekendul,ca ma lasi asa in aer Sad da nu mai lasat..pe ultima suta de metri ai pus

asa deci eu nus fan gaga chesti aia e genialaaaaaa absolut geniala
urmatoarele imi palc normal cami plac si...si jensen
drooling
ah si semnaturile :>
iete si capitolul 3 <33333333333333333333333333333 e atat de frumoss
da le vreau si pe urmatoarele :-W
si vreau ca tura care vine sa faci si ceva cu mirificu de Bloom :> drooling

claudia_bb

Graphics Vampire
Graphics Vampire
hei.me like the new things.dar trebuie sa nu uiti sub nicio forma ca nu trebuie sa folosesti lq pics.o ce mi-au dat si mie cosmaruri.deasemenea un tips de care mi-am dat seama cand eram member artist e ca colorizarea nhe-naturala sa zicem nu o sa ma promoveze...si asa a fost.deasemenea important e cum faci blending-ul(hehe ce ciudat suna in romana)(apropo foloseste layers masks?they are very important)pt ca "personajele" sa se amestece sa zicem cu decorul adica sa para ca o adevarata "poza" intreaga.
evoluezi foare bine si rapid ce mai bravo.

Hehe sper ca nu te superi ca mai imi dau cu parerea ..sunt lucruri pe care se eu le-am invatat si imi place sa impartasesc sa zicem.

succes la urmatoarele promovari.eu imi astept promovarea la grad. de peste juma de an si deja nu mai stiu pe unde sa o mai iau ca sa imi gasesc un stil original corect si care sa placa.cam dificil sa zicem dar altfel nu o sa ajung pe acolo prea curand.

xo,
claudia

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
La lucrarile astea am folosit layer masku' si e intr-adevar mai bun decat guma obisnuita bigsmile Thankies >bigsmile<

Dee, promise ca fac cv si cu Orli
Scz ca-s seaca, dar e cam tarziu si-s obo oleaca...

Un banner in doua variante facut pe comanda laughing :

si doyua bennere oribile pt o provocare

BloodAndChocolate

Lovely Venom
Lovely Venom
stai ma chill laughing
deci singuru lucru care ma deranjat este ca nu ai mai pus capitole
dar se iarta ca esti obosita si alea alea laughing
primele bannere sunt chiar superbe
si al treilea e..WOW Shocked
mai vreau dee mai vrea

claudia_bb

Graphics Vampire
Graphics Vampire
o ma bucur ca le-ai incercat(layer-mask-urile of course).imi place mai mult prima varianta pentru ca in a doua e prea mult text si pierzi din focous point-ul(haha ti-am zis cat de mult il urasc si eu?).si inca ceva dimensiunile astea le-a vrut? nu de alta dar pare mai mult header decat banner :p
celelalte doua sunt very nice si originale.like them.desi ar trebui sa faci ceva cu textul ca sa fie mai lizibil.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 5 din 8]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum