Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cu se baiat din Twilight te potrivesti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Iul 26, 2010 6:52 am

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Daca ai vazut Twilight, cu siguranta numele Edward, Emmett si Jasper iti sunt cunoscute. Fa testul si afla cu care dintre fratii Cullen te potrivesti!

http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Cu_ce_baiat_din_Twilight_te_potrivesti-335.html

Eduard este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Eduard ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!

Ai obtinut acelasi rezultat ca 34% din utilizatorii care au facut acest test.

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

2 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Dum Aug 01, 2010 4:01 am

matzzzaaa

Initiate
Initiate
BAAAM :-w Cu Jasper maa? ;o=))

Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 55% din utilizatorii care au facut acest test.

Am si eu o revista cu: Ce Cullen ti s'ar potrivi si mi-am facut testul si ghici cu cine ma potrivesc:>
Ei zic ca ma potrivesc cu Carlisle Cullen -.-"
Daca vreti pot sa il postez aici testul are cam 9 10 intrebari daca nu ma insel si imi dati raspunsul iar eu va zic cu care va potriviti ^_^

3 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Aug 09, 2010 2:05 am

Sheridan's Girl

Dead Sexy Vampire
Dead Sexy Vampire
Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita... Mai bn Jasper decat Edward.. laughing)

4 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Sam Sept 04, 2010 11:50 am

Soul.Huntress

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Eduard este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Eduard ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!
De fapt e Edward da' ma rog...si nu cred ca m-as potrivi cu el, e prea cuminte laughing

5 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Sam Sept 18, 2010 1:39 pm

norah

Mundane
Mundane
Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita.

6 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Dum Sept 19, 2010 5:47 am

DulceDiana

Initiate
Initiate
Rezultatul tau:

7 Re: Cu se baiat din Twilight te potrivesti? la data de Joi Dec 23, 2010 11:10 am

Vivianne.

Nightshine
Nightshine

Ai obtinut acelasi rezultat ca 35% din utilizatorii care au facut acest test.

http://kaboom-freakoncrack.tumblr.com/

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum