Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Supernatural

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 3 din 4]

51 Re: Supernatural la data de Mier Feb 03, 2010 2:21 pm

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
ToxRainbow a scris:Si eu il adoram pe Dean,dar in sezonul al3lea m-am indragostitttttt de Sam. Asa dragut si si bunnn. Si "corpolent" =)).
daa si Sam e atat de dragutz :love: dar eu raman la Dean:)) app,vreau sa stiu o chestie...cum scapa Dean de pactul cu demonul de la rascruce k de murit stiu k nu moare:D

http://ian-somerhalder-romania-fans.blogspot.com/

52 Re: Supernatural la data de Mier Feb 03, 2010 2:29 pm

ToxRainbow

Love Bites
Love Bites
Moare si invie bigsmile Se intoarce din iad o sa intelegi tu pe parcurs.Te las sa descoperi singura misterul

http://toxrainbow.wordpress.com/

53 Re: Supernatural la data de Joi Feb 04, 2010 3:49 am

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
ToxRainbow a scris:Moare si invie bigsmile Se intoarce din iad o sa intelegi tu pe parcurs.Te las sa descoperi singura misterul
soooper.abia astept:X

54 Re: Supernatural la data de Dum Feb 07, 2010 4:01 am

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
vai cat am putut sa rad la faza asta (ep. 13 sez 5)

http://crimson-moon-09.livejournal.com/

55 Re: Supernatural la data de Dum Feb 07, 2010 4:53 am

ToxRainbow

Love Bites
Love Bites
awww. da =)))) Dean e genial si episodul asta a fost superb <3

http://toxrainbow.wordpress.com/

56 Re: Supernatural la data de Dum Feb 07, 2010 8:21 pm

iWantUtoTurnMe

New-born vampire
New-born vampire
Oo da, sunt o fana noua, de 1 sapt si un pic, dar sunt pur si simplu addicted, asa cum scrie la carte :lol: :love: :love: :love: Sunt deja app la jumatatea sezonului 2 si ma bucur ca pot sa ma uit linistita, fara sa-mi fac griji ca raman fara episoade rock
Dean rocks, cu mutritzele pe care le face, glumele lui si mai ales vocea inegalabila, cu care canta uneori.... lol! :love:

57 Re: Supernatural la data de Joi Feb 18, 2010 5:36 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Ce ma enerveaza cu pauzele astea lungi si dese (cheia marilor succese :lol: )...pana pe 25 martie, vine apocalipsa nerabdarii la mine. Prea adevarat ultimul ep, Cass a fost genial cu mancatul, insa nu il intrece pe Dean. MI-a adus aminte faza asta de cand erau ei pe platoul de filmare si Dean nu se putea abtine sa nu manance tot ce prindea :lol: . Btw, Supernatural a primit si sezonul 6, care ma bucura pe de o parte, insa o sa trebuiasca sa lungeasca povestea la maxim. Goo Deanchester!!!

58 Re: Supernatural la data de Joi Mar 18, 2010 1:22 am

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker
ador serialul asta iar pe jensen ackles il iubesc :miau4: e atat de amuzant si de hot :miau14:

59 Re: Supernatural la data de Vin Mar 19, 2010 6:02 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Saptamana viitoare apare ep 15 din sezonul 5...abia astept. TVD si Supernatural intr-o singura zi, chiar imi era dor de ele. Mai jos 3 sneak peeks:

60 Re: Supernatural la data de Joi Mar 25, 2010 1:50 am

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
Finally!!! Daca mai dura mult pauza asta cred ca incepeam sa albesc Rolling Eyes

I can hardly wait, Supernatural goes Zombieland! :b:): :b:): :b:): :b:):

Foarte tare faza din ultimul sneak peek

61 Re: Supernatural la data de Sam Apr 03, 2010 10:33 am

Yoana_loves_Dean

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Supernatural e serialul meu favorit.Nu cred ca as putea sa supravietuiesc fara serialul asta.Il ador pe Jensen,Dean e personajul meu favorit...
Jensen e super dulce si super haios.In viziunea mea e barbatul perfect...

62 Re: Supernatural la data de Sam Apr 03, 2010 11:36 am

Karmen

News Vamps
News Vamps
Da.. si in viziunea mea este barbatul perfect. Am aflat de el de la Bzzu :heart:
In vacanta incep sa ma uit si eu la el.. chiar daca am mai vazu cateva episoade pe sarite pe Protv

63 Re: Supernatural la data de Dum Apr 04, 2010 5:05 am

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
wow Karmen ai la ce sa te uiti..oricum nici nu o sa-ti dai seama knd ajungi la sezonul 5 laughing
eu ma uitam non stop, k o tampita, eram in transa:))
la inceput mi-a placut si mie de Dean, dar cam in sezonul 4 a inceput sa-mi placa Sam, poate k a inceput sa-si arate latura diabolica (ei, asta e, am eu ceva cu rautaciosii laughing ) si Dean devine din ce in ce mai deprimat, imi e dor de el cand facea moacele alea sau cand spunea tampenii laughing
imi place mult si Castiel =)) god..ce amuzant e aqm bigsmile
sincer, ultimul ep din supernatural nu mi s-a parut asa bun, a fst mai slab decat restul.cred ca nu mai au nici astia subiecte laughing

64 Re: Supernatural la data de Vin Apr 09, 2010 12:17 am

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
OMG! Supernatural a ajuns la 100 de episoade ...how time flies Sad

Urmatorul episod pare prea... nails nails nails nails nails nails nails nails nails nails

spoiler! spoiler! spoiler! nails nails nails :affraid: :affraid: :affraid:

Ultima editare efectuata de catre Crimson_Moon in Sam Apr 10, 2010 4:13 am, editata de 1 ori

65 Re: Supernatural la data de Sam Apr 10, 2010 3:13 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Baiiii ce episod :X:X...prea tare..adevarat...Oare o sa cedeze Dean? Chiar o sa vedem o batalie intre frati in postura de Mihail si Lucifer? Sper ca nu, mai e si sezonul urmator. Cass a fost belea cnad era beat, prea tare si amuzant:a baut tot magazinul de bauturi spirtoase =)))=))). Faina si faza din final cu Dean si Lisa :X:X. Abia astept episodul 100, sigur o sa fie epic bigsmile.

66 Re: Supernatural la data de Sam Apr 24, 2010 10:17 am

Tasha:X

Lovely Venom
Lovely Venom
Flory a scris:so...cine nu iubeste acest serial :XX
jensenel e frum rau de tot :X:X
foarte tare serialul, a inceput usor, sa vada daca prinde la public, apoi a continua cu viteza ajung in top, prezinta de fiecare data ceva nou, si nu plictiseste :love:

67 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 1:09 am

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
wow Neutral s-a mai terminat un sezon.
chiar mi-a placut.eram sigura ca doar asa il vor "infrange" pe diavol, doar prin puterea familiei...ma intreb ce s-a intamplat si cum a iesit Lucifer din cusca, asta nu inteleg think
mda si se pare ca nu vom suferi o vara intreaga doar dupa VD, ci si dupa supernatural :bheart:

68 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 2:25 am

Lovely Venom
Lovely Venom
moooorrrrr pana in septembrie Sad((((((
episodul a fost exact asa cum ne-au promis producatorii...
Lucy a fost magnific, l-a spulberat cu asa o dexteritate pe saracul Castiel =))))) si apoi cand i-a rasucit gatul lui Bobby la 360 de grade =))))
Dean a mancat bataie pe paine acolo :-W...i-a umflat Sam fata de nu a mai putut Sad(
si intoarcerea lui Sam a ridicat multe semne de intrebare...ceva imi spune ca Sam al nostru e de mult pierdut...unu la mana pentru ca nu avea cum sa scape atat de repede din cusca aia si doi la mana pentru ca becul de la stalpul langa care a aparut la sfarsit a inceput sa palpaie si s-a stins....exact cum se intampla cand ceva paranormal aparea...
cred ca e demon...la cat sange a baut inainte :-??

69 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 2:32 am

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
si daca Sam aqm e demon...nu te intrebi ce s-a intamplat cu Lucifer? adica cum a iesit Sam de acolo...? o fi iesit si Luci? ai dreptate sunt asa multe semne de intrebare...dar eu nu cred ca Sam e pierdut, daca era asa nu i-ar fi tinut piept lui Lucifer...sau tu vrei sa zici ca de fapt totul facea parte din planul lui?! mda...pana in toamna avem timp sa ne punem "n" intrebari ...

70 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 2:44 am

BloodSeeker

Innocent Vamp
Innocent Vamp
Foarte tare finalul ...eram sigur ca aici se va ajunge, de mult vedeam o bataie intre ei, desi credeam ca Dean va fi pe post de Mihail, nu frate-su vitreg. Mi-a placut la nebunie momentul in care Sammy a iesit la iveala cand a avut toate acele flashback-uri cu trecutul lor...am vazut in cateva secunde toate momentele cu ei doi. Pana la toamna mi se fac iar urechile de elf de la atata asteptare. Ciudat finalul, cand credeam ca o sa aiba si Dean macar o zi de relaxare, revine Sam sub forma de demon, sigur nu e Lucifer. Sa fim seriosi, cat au trebuit sa pregateasca Ruby si Lilith reintoarcerea sa, nu putea sa iasa dupa o zi. Ahhh, fir-ar pauzele astea. O sa matina in suspans extrem pana la toamna cu SPN si TVD. bigsmile...sooo "wake me up when september comes"

71 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 2:45 am

Lovely Venom
Lovely Venom
nu stiu daca in ecuatia evadarii lui din al 13 cerc al iadului era cuprins si Luci...si nu stiu daca ar fi putut spera la o evadare fara sa plateasca un pret inainte...
se afla totusi in Iad, sa nu uitam ca aia e casa lui Luci, si multi demoni aveau boala pe Sam din anii trecuti...
ori e Lucy, ori un really bad ass Sam :-SS demon Sam
geez cate intrebari laughing))

72 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 10:37 am

Yoana_loves_Dean

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Deci ultimul episod din Supernatural a fost de nota 1000....
Sam s-a sacrificat pentru salvarea lumii.
Mi-a placut super mult cand a recapatat controlul asupra propiului corp si cand si-a adus aminte de toate clipele petrecute cu Dean.
Mai aveam putin si dadeam apa la soareci cand am vazut cum arata Dean batut...cred ca data viitoare cand o sa mai vad episodul plang sigur.
Faza cu Chuck m-a uimit.Oare ce era Chuck?
Dumnezeu i-a dat inapoi puterile lui Cass,Bobby a fost inviat,insa am ramas cu gura cascata cand l-am vazut pe Sam la sfarsit.Ramane intrebarea daca era chiar Sam?
Pana la toamna o sa o iau razna fara Dean si fara Sam.

73 Re: Supernatural la data de Sam Mai 15, 2010 10:41 am

Lovely Venom
Lovely Venom
chuck era cu siguranta dumnezeu...nu stiu de ce dar ceva imi spune ca el era dumnezeu, prea stia totul...si pana la urma el sscria chestiile alea despre ei...
el e ~X(

74 Re: Supernatural la data de Joi Mai 27, 2010 3:32 am

Daffodil

Nightwalker
Nightwalker
e super serialul:X
imi pare rau ca nu prea am timp sa ma uit:(

75 Re: Supernatural la data de Mar Iun 29, 2010 11:06 am

Akane_san

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Cand am ajuns la ultimul episod imne sa plang e draci. M-a lasat cu atatea intrebari
1.Cum s-a intors Sam?Daca cel care s-a intors e Sam sau Lucifer?
Cine l-a scos pe Sam ? desi daca s-a intors ca demonica...

Ce bine ca Dean s-a intors la Lissa...nu ma asteptam
Mama lui de Creator al lumii, tot cerul il cauta si el facea pe profetul si-si batea joc de toti. Asta nu e corect. La asta chiar nu ma astetam..am ramas masca cand am realizat... Shocked

"If you'd teach me to swear in Russian, I might have a new appreciation for it."
"You swear too much already."
"I just want to express myself."
"Oh, Roza… You express yourself more than anyone else I know.".

My Blog

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 3 din 4]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum