Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

90210

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 90210 la data de Mar Iul 06, 2010 5:57 am

kmy

Burning Veins
Burning Veins
ce pot spune?
Ador serialul, l-am inceput acum 3 zile ( eram plictisita ca nu mai era tvd:( ) si deja am terminat deja cele 2 sezoane Sad
favoritii mei sunt Liam si Naomi nu prea o suport pe Annie...
Voi ce parere aveti bigsmile? Cine mai urmareste serialul si care sunt favoritii vostri ?

2 Re: 90210 la data de Mar Iul 06, 2010 9:57 am

Gya Team Damon

Lovely Venom
Lovely Venom
asa mi s-a intamplat si mie cand m-am apucat de el...le-am terminat f repede.preferatii mei sunt tot ei doi...o ador pe Annalyne, are un corp imi mai place si de Silver cu Teddy...la fel, nu o suport nici eu pe Annie si nici pe fratele ei, imi scapa numele...a dixon laughing abia astept sa inceapa urmatorul sezon..si sper sa se impace Liam cu Naomi, chiar nu as vrea sa-l vad cu Annie

http://ian-somerhalder-romania-fans.blogspot.com/

3 Re: 90210 la data de Sam Iul 10, 2010 1:34 am

Miruna.Ioana

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Am urmarit si eu 9020 si e suuuper :x Are tot ce ii trebuie si toate tipurile de caractere,lucru pe care nu il intalnesti prea des intr un film/serial.
Au ales actori buni desi nu ii suport pe cativa dar e datorita rolului.Ei joaca bine...se fac antipatici si simpatici,in functie de rol..

4 Re: 90210 la data de Mar Iul 13, 2010 11:10 am

catutzacaty

Initiate
Initiate
Da e un serial foarte smecher ....mi-a placut foarte mult....si da , logik , preferatii mei sunt Naomi si Liam (bine , mai mult Liam ) De abia astept urmatorul sezon...bigsmile

5 Re: 90210 la data de Mier Iul 14, 2010 6:56 am

Flory

Coven Leader
Coven Leader
vroiam si eu dimineata sa ma apuc;))insa habar n-am despre ce e vorba:|
adik pe google scrie ca e gen beverly hills si atat:))

6 Re: 90210 la data de Mier Iul 21, 2010 12:22 pm

Addicted

Initiate
Initiate
Da laughing cunosc sentimentul! primul sezon l-am devorat in 2 zile, eram teleghidata. Acuma ma pregatesc de sezonul 2 si abia astept sa vad ce surprize imi rezerva bigsmile
Despre personaje...sincer, actrita care o joaca pe Annie e taare antipatica asa, parca se forteaza sa vorbeasca, nu stiu nu imi place. Restul e ok...mi se pare foarte frumusica actrita care o joaca pe Silver si Liam e hot e mai frumos decat Ethan....

7 Re: 90210 la data de Mier Iul 21, 2010 11:22 pm

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
imi ziceti si mie despre ce e vorba....laughing) in film...?
ca mi`e lene sa o iau cu Goagal laughing)=)))...

8 Re: 90210 la data de Vin Iul 23, 2010 3:39 pm

kmy

Burning Veins
Burning Veins
e un fel de gossip girl numai ca in loc de NY actiunea are loc in LA

9 Re: 90210 la data de Sam Iul 24, 2010 2:35 am

Shit of life

RPG Staff
RPG Staff
aha m`ai lamurit...sa stii ca nu am vazut gossip girl laughing)=)))

10 Re: 90210 la data de Mar Noi 30, 2010 3:11 pm

Anne Marie.

Cold Silence
Cold Silence
pana acum silver imi place cel mai mult... si mi`a placut cand s-au sarutat naomi si george laughing desi stiu ca nu o sa le tina mult :-j doh, din ce am vazut eu ethan e un bou Neutral orice ar zice sau ar face. sper ca Annie sa ramana cu Ty deocamdata... imi place mult si de Dixon

11 Re: 90210 la data de Dum Iun 12, 2011 10:20 am

Jinx

Rising Dawn
Rising Dawn
Mie imi place, m-am apucat din nou de el ,pt ca vara trecuta ramasesem blocata la sezonul 1 , acum am terminat sezonul 2 .. imi pare rau ca Liam nu va mai fi cu Naomi :)

http://jinxxgirl.tumblr.com

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum