Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cu ce baiat din Twilight te potrivesti?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Joi Iun 03, 2010 4:21 am

Daffodil

Nightwalker
Nightwalker
cred ca majoritatea suntem curioase sa aflam:)))

http://www.clopotel.ro/funny/teste/test-Cu_ce_baiat_din_Twilight_te_potrivesti-335.html

mie mia iesit:

Eduard este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Eduard ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!

nu e chiar ce-mi doream dar merge....

2 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Vin Iun 04, 2010 8:10 am

Sheridan's Girl

Dead Sexy Vampire
Dead Sexy Vampire
mi-a iesit...
Eduard este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Eduard ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!...

Nu stiu daca as fii cu el pt totdeauna.. laughing)))))

3 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Vin Iun 04, 2010 8:18 am

Daffodil

Nightwalker
Nightwalker
si aici ma intreb daca mai e si alt rezultat sau va trebui sa se imparta Edward la toate=))

4 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Vin Iun 04, 2010 8:28 am

Crimson_Moon

New-born vampire
New-born vampire
bigsmile mie mi-a iesti:

"Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita."

http://crimson-moon-09.livejournal.com/

5 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Vin Iun 04, 2010 9:23 am

Sheridan's Girl

Dead Sexy Vampire
Dead Sexy Vampire
uite ca a iesit si altcineva.. deci nu trebuie Edward impartit..

6 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Vin Iun 04, 2010 9:47 am

Daffodil

Nightwalker
Nightwalker
il impartim noi doua:)))

7 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Sam Iun 05, 2010 2:40 pm

Andreea si atat

Elder Vampire
Elder Vampire
Eduard este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Eduard ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!

Fetele il impartiti si cu mine pe Ed

http://kiss-of-eternity.forumer.ro/

8 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Dum Iun 13, 2010 8:17 am

Fericire in rate

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Rezultatul tau:

Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita.

http://gumalamanaadoua.blogspot.com

9 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Dum Iun 20, 2010 9:01 am

Miruna.Ioana

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire

laughing Testul asta e mult prea evident!Mai ales pt cnva kre a vazut macar filmul..

10 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Mier Iun 23, 2010 10:48 am

Sara

At Nightworld’s Gates
At Nightworld’s Gates
cu jasper... nu mi placee... Sad

11 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Joi Iun 24, 2010 3:15 am

Blacky

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Rezultatul meu:

Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita.

:miau4:

http://silhouetteofalife93.blogspot.com/

12 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Mier Iun 30, 2010 10:44 am

Bubulina.

Graphics Vampire
Graphics Vampire
Emmett este energic, rebel, sportiv si foarte distractiv. Daca ai fi prietena lui, ai fi intotdeauna bine dispusa si cu zambetul pe buze.

13 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Mier Iun 30, 2010 2:09 pm

ann

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Edwaaard:> Mi-am mai facut un test dintr-o revista si tot el mi-a iesit:)) Doar ca era vorba de Robert nu de personaj.

14 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Iul 12, 2010 11:02 am

MissPorcelain

Burning Veins
Burning Veins

15 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Joi Iul 15, 2010 7:37 am

Vivianne.

Nightshine
Nightshine
"Edward este un tip inalt si foarte istet. Lui ii plac fetele linistite si le trateaza ca pe niste regine. Daca Edward ar fi prietenul tau, va fi alaturi de tine pentru totdeuna!"

Nu stau eu cu el pentru totdeauna.

http://kaboom-freakoncrack.tumblr.com/

16 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Ian 03, 2011 10:44 am

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
Jazz! "Jasper este un tip linistit dar foarte atragator. El este capabil sa influenteze sentimentele oamenilor si insira incredere. Daca ai fi prietena lui Jasper, cu siguranta te vei simti protejata si iubita."

17 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Ian 31, 2011 4:37 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Rezultatul tau:

Ai obtinut acelasi rezultat ca 53% din utilizatorii care au facut acest test.

18 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Lun Mai 02, 2011 6:10 am

Rallu ♥

Love Bites
Love Bites

Ai obtinut acelasi rezultat ca 53% din utilizatorii care au facut acest test.

19 Re: Cu ce baiat din Twilight te potrivesti? la data de Dum Iul 03, 2011 12:59 am

Eddda.

Initiate
Initiate
Rezultatul tau:

Ai obtinut acelasi rezultat ca 52% din utilizatorii care au facut acest test.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum