Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Inger sau Demon

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Inger sau Demon la data de Sam Sept 18, 2010 1:52 pm

norah

Mundane
Mundane
Demo-inger
Esti ca un acrobat pe sarma dintre bine si rau. In bataia vantului, se intampla sa mai inclini catre o parte sau alta si chiar sa cazi. De vei cadea, alege partea binelui, caci doar acesta iti ofera o plasa de siguranta.

27 Re: Inger sau Demon la data de Dum Ian 02, 2011 1:07 pm

VeVeKii ♥

Burning Veins
Burning Veins
Demo-Inger >:)

"Esti ca un acrobat pe sarma dintre bine si rau. In bataia vantului, se intampla sa mai inclini catre o parte sau alta si chiar sa cazi. De vei cadea, alege partea binelui, caci doar acesta iti ofera o plasa de siguranta."

28 Re: Inger sau Demon la data de Lun Ian 31, 2011 3:41 am

JJB

Darkened Hopes
Darkened Hopes
Demon
Lungimea cornitelor tale l-ar face invidios chiar si pe Pinochio. Te-ai gandit vreodata sa schimbi taberele? Sa renunti la echipamentul negru pentru unul alb? Nu-i niciodata prea tarziu sa te schimbi. >:)

29 Re: Inger sau Demon la data de Lun Ian 31, 2011 4:02 am

darkflayer

Shattered Destiny
Shattered Destiny
Rezultatul tau:
Inger
Raul iti este strain precum soarele ii este lunii. Ai un suflet curat si un set de aripioare care iti ofera o perspectiva reala asupra lumii spirituale lasate mostenire noua de Dumnezeu.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 47% din utilizatorii care au facut acest test.

30 Re: Inger sau Demon la data de Mier Feb 23, 2011 1:55 pm

A.

Touch of Shadow
Touch of Shadow
Ce putini sunt de rasa pura pe-aici xD
Si eu am iesit demo-inger. Funny.

31 Re: Inger sau Demon la data de Mier Mar 09, 2011 11:14 pm

Jumper's Eternity

Love Bites
Love Bites
Tot demo-inger laughing ...sincer ma asteptam la asta pentru ca eu sunt de obicei pe muchii Rolling Eyes

32 Re: Inger sau Demon la data de Mier Apr 20, 2011 2:28 am

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Rezultatul tau:

Demo-inger
Esti ca un acrobat pe sarma dintre bine si rau. In bataia vantului, se intampla sa mai inclini catre o parte sau alta si chiar sa cazi. De vei cadea, alege partea binelui, caci doar acesta iti ofera o plasa de siguranta.

33 Re: Inger sau Demon la data de Mier Apr 20, 2011 4:06 am

Passion.

Initiate
Initiate
Demo-inger
laughing

34 Re: Inger sau Demon la data de Mier Apr 20, 2011 4:09 am

ToxiColors

Admin
Admin
Demo-inger

35 Re: Inger sau Demon la data de Lun Mai 02, 2011 6:13 am

Rallu ♥

Love Bites
Love Bites
Demo-inger

36 Re: Inger sau Demon la data de Dum Mai 22, 2011 8:45 am

klaus

Mundane
Mundane
Inger
Raul iti este strain precum soarele ii este lunii. Ai un suflet curat si un set de aripioare care iti ofera o perspectiva reala asupra lumii spirituale lasate mostenire noua de Dumnezeu.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 47% din utilizatorii care au facut acest test

:)

37 Re: Inger sau Demon la data de Dum Iul 03, 2011 12:41 am

Eddda.

Initiate
Initiate
Rezultatul tau:

Demo-inger

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Subiecte similare

-

» Intelepciune prin povestiri

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum