Va rugam sa va inregistrati pentru a vizualiza tot continutul forumului.Multumim.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Nu plange sub clar de luna/Never cry werewolf/Heather Davis/Leda

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

madalina's books

Nightwalker
Nightwalker

Când mama ei vitregă, care îi făcea viaţa un calvar, o trimite în vacanţă într-o tabără de reeducare,Shelby îşi plânge soarta. Dar… iată că lucrurile devin interesante odată cu apariţia lui Austin Bridges, fiu de vedetă rock. Deşi acesta îi destăinuie marele său secret – şi anume acela că face parte dintr-o familie de vârcolaci,Shelby nu o ia la fugă îngrozită, din contră… se apropie tot mai mult de băiatul care avea mare nevoie de ajutor. Împreună descoperă ce înseamnă adevărata prietenie, iubirea şi încrederea.
Şi poate –mărturiseşte Shelby–dacă eşti suficient de norocoasă ca să ai pe cineva care ţine cu adevărat la tine, cineva în care să ai încredere, cineva care să-ţi aducă aminte că trebuie să crezi în tine, poţi să supravieţuieşti oricărei încercări,unei familii de nebuni, unei păduri interzise sau chiar celei mai groaznice tabere militare dintr-un deşert.E posibil ca lumina lunii să aibă puteri speciale, dar iubirea este de fapt adevărata magie în lume.Doar iubirea.

http://www.ledabooks.ro/blog/?p=235

Akane_san

Fan Fic Vampire
Fan Fic Vampire
Tocmai am terminat-o de citit
Actiuneae draguta, nu e cine stie ce, ma asteptam la mai mult. E simpla,banala as putea spune
V-o recomand doar daca ramaneti in pana de carti

"If you'd teach me to swear in Russian, I might have a new appreciation for it."
"You swear too much already."
"I just want to express myself."
"Oh, Roza… You express yourself more than anyone else I know.".

My Blog

Flory

Coven Leader
Coven Leader
daz daz:))eu m-am apucat de ea:-?
cred ca am tinut moolt sa imi iau cartea:-?fiindca ma saturasem de vampiri
e usoara...intr-adevar,nu cine stie ce,dar e ok:))

onulina

Initiate
Initiate
mie mi s-a parut draguta.mai ales inceputul, adica faza cu furtunul..cand vine mama-vitrega la ea..si shelby era cu tipul ala..ca nu ii mai tin minte numele:)).

Fericire in rate

Touch of Shadow
Touch of Shadow
am vazut-o si eu pe site la leda:-?
mi-a placut titlul. m-am apucat sa o citesc recent. este usurica dar interesanta

http://gumalamanaadoua.blogspot.com

Bibi

Burning Veins
Burning Veins
acum vreo 2 saptamani am citit-o
cred ca mi s-a parut draguta tocmai pt ca actiunea e atat de simpla... fara inflorituri si tot felul de aparitii dubioase... doar un biet varcolac prins intr-o tabara, fara alte creaturi cu tot felul de puteri sau cine stie ce
shelby in schimb nu prea mi-a ajuns la inimioara... nu pot sa explic exact de ce. cred ca am vazut-o pur si simplu ca pe o adolescenta rasfata si uneori superficiala care a avut ghinionul sa-si piarda mama
si de multe ori am avut impresia ca-l place pe austin numai pt ca arata bine, nu pt ca era un baiat de treaba care ii ajuta pe altii si care incerca sa-si tina familia departe de scandaluri :-??

kryptonite

Moderator
Moderator
pfff, mi-am luat-o si eu de la Guademus sau cum s-a numit targul ala.
Cartea este geniala. Cat imi place. Mi-a placut foarte mult ca, desi era o carte cu supranatural, nu s-a pus accent pe varcolaci, ci pe "probleme" adolescentilor in viata de zi cu zi.

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Mie mi-a placut. Chiar daca e o carte usurica, a fost draguta. Daca autoarea ar mai fi extins actiunea, ar fi putut avea mai mult succes.

kryptonite

Moderator
Moderator
cred ca e ami bine ca nu a extins actiunea. prea multe serii apar cu varcolaci si vampiri. e placut sa mai vezi decat cate o carte. ar fi dus la extreme unele situatii bigsmile
mi se pare lacuta asa cum este bigsmile

Blog-u' meu

-Şi de ce stai doar pe vârfuri? Crezi că ajungi mai uşor la stele?
-...cu braţele întinse şi cu ochii închişi. Şi parcă lumea-i a mea când mai stau cu ochii larg închişi.

http://addicted-k.blogspot.com

Forbidden Rose

Initiate
Initiate
Eu n-am citit-o,i faina?
Adica am auzit multe da vreau sa stiu ce credeti voi,care ati citit-o

LaLaLand :x

Cold Silence
Cold Silence
Eu am citit- o si ti- o recomand. Nu are o actiune foarte "incurcata", fiind mai mult axata pe problemele tinerilor decat pe povestea cu varcolaci, dar mie una mi- a placut foarte mult.

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum